• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sevgiliniz eski sevgilisiyle yemeğe çıkabilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151

Yorumları alalım. :)

Şahsi yorumum;

Onu soran ağzına lahmacun küreği sokarım.

Saçma sapan bir soru. Amaç nedir yani ? Eski sevgilisi ile yemeğe çıkmasını normal kılabilecek hiç bir düşünce gelmiyor aklıma. Türkiye'yi geçtim Avrupa'da bile normal karşılanmaz bence böyle bir durum. İki kişinin başbaşa yemeğe çıkması zaten özel bir durumdur ve bunun arkadaşlığı falan olmaz yani, bir de eski sevgiliyse mümkünatı yok kabul edilebilir bir yanı yok.

Saçma sapan bir soru. Amaç nedir yani ? Eski sevgilisi ile yemeğe çıkmasını normal kılabilecek hiç bir düşünce gelmiyor aklıma. Türkiye'yi geçtim Avrupa'da bile normal karşılanmaz bence böyle bir durum. İki kişinin başbaşa yemeğe çıkması zaten özel bir durumdur ve bunun arkadaşlığı falan olmaz yani, bir de eski sevgiliyse mümkünatı yok kabul edilebilir bir yanı yok.

Hay yaşaa abi :D

Buluştuğu çocuğun kafasında inşaat küreği yamulturum. Kafasını duvardan masaya sürterek kıvılcım çıkartırım. Nasıl bir soru yav bu :D

Şiddete gerek yok benim hayatımdaki insan beni anlar beni tanır davranışlarımı reflekslerimi bilir ve bile bile bana böyle davranışlarla geliyorsa bırak gizlemesin dürüst olsun dakika umursamam biter benim için.Karşılıklı tabi bu bende dikkat ederim. Yanlış ve boş muhabbetlerle bana gelmesin böyle şeyler insanın dengesini kaybettirir şiddete başvurduğun zaman bunun bir cezasıda oluyor en iyisi bana uzak olsun ;)

Ayrıca "Buluştuğu Erkeğin" herhangi bir suçu olmaz bana göre. Erkek kadından yüz bulmazsa o kadarına cesaret edemez zaten. Önce kadını sorgulamak gerekir.

xJGAEW.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri