• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sevgiliyle konusulacak konular

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Allies*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kizin hobileri uzerine git, nelerden hoslanir onu ogren, o konulardan konus, ya da benim o konularda bilgim yok oturdugum yerden de muhabbet ceviremem diyorsan ortak ilgi alanlari da guzel olur hatta yapabilirsen bu sonuncusu daha guzel olur :)

Kizin hobileri uzerine git, nelerden hoslanir onu ogren, o konulardan konus, ya da benim o konularda bilgim yok oturdugum yerden de muhabbet ceviremem diyorsan ortak ilgi alanlari da guzel olur hatta yapabilirsen bu sonuncusu daha guzel olur :)
sağol deniycem :D

Gelecekten bahset, ileriki zamanda seninle şunları yapmayı düşünüyorum gibilerinden. Hoşuna gidicektir.

Selamın Aleyküm diye konuya gir, kafaları tokuştur. Günün nasıl geçiyor müdür de. Belki böyle erkeklerden hoşlanıyordur şansını dene bi.

Bende böyle bir konu açmıştım sanırım 1. ay dolmadan önce şimdi 2. ayı doldurduk ve konuşacak o kadar çok şey var ki anlatamam. Burada ki kimseyi dinleme kendin konu bul daha iyi olur. Ne çok sık sevgi sözcükleri kur, ne de çok az. Ayarı tuttur şımartma fazla. Bunun dışında umarım ilişkiniz uzun sürer ilkokullu aşkı gibi 2 de 1 ayrılıp barışmazsınız. Sevmek ve sevilmek kadar huzurlu birşey yok. ^^

Bende böyle bir konu açmıştım sanırım 1. ay dolmadan önce şimdi 2. ayı doldurduk ve konuşacak o kadar çok şey var ki anlatamam. Burada ki kimseyi dinleme kendin konu bul daha iyi olur. Ne çok sık sevgi sözcükleri kur, ne de çok az. Ayarı tuttur şımartma fazla. Bunun dışında umarım ilişkiniz uzun sürer ilkokullu aşkı gibi 2 de 1 ayrılıp barışmazsınız. Sevmek ve sevilmek kadar huzurlu birşey yok. ^^
Adam haklı, hakanın düşüncelerine karşı boynum kıldan ince.

Adam yasamis test etmis gormus, onayli taktik bizi birak bu adami dinle :)

naber pampa de üff ne dyn be slk :s .s :s derse hemen ordan kaç

kızına göre değişiyor kardeşim,eğer bir kaçkez konuştuysan karşındakinin sohbetinden kısmen zeka seviyesini anlamışsındır ona göre seviyeni ayarla.Eğer uzun veya anlaşılması zor birşey yazıp hmm-peki tarzı cevap alıyorsan ya kız "ulan ne diyo bu şimdi" demiştir yada "ulan şimdi ben bişeyler anladımda ne cevap vercem" yerine yazıodur onu.Zaten cevap verebiliosa bırakma onu (ben pişmanım). Kısacası nabza göre şerbet ver,eğer konu sana saçma gelirse uzatma değiştir zaten konuşurken sürekli farklı yerlere gider konu.Birde not verdiğin cevaplarda bir sonraki mesajıda düşün ki hem konuyu uzatabilesin hemde sana verebileceği muhtemel bir cevapta s*lak durumuna düşmeyesin. İyi saçmalamalar. :)

Müzik sinema hobi vs. gir 2-3 günlük muhabbet çıkar.

teşekkür ederim beyler işe yarıycak inşallah :D

Kesinlikle Erinç gibi yaparsan sonu kötü olur :D bu arada hakanın dediğini kesin yap ben onun dediklerinin bazılarının tersini yaptım kızı şımartınca ***'ü kalkıyor sen sen ol ne fazla yüz ver yada azda yüz verme ortala yani

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kesinlikle Erinç gibi yaparsan sonu kötü olur :D bu arada hakanın dediğini kesin yap ben onun dediklerinin bazılarının tersini yaptım kızı şımartınca ***'ü kalkıyor sen sen ol ne fazla yüz ver yada azda yüz verme ortala yani

Demedim mi sana fazla yüz verme diye. :) Kaldırdın orasını burasını sonuç hüsran oldu kardeşim kızına göre de değişiyor o olaylar mesela benim kız arkadaşım fazla ilgi istiyor, ilgi görmeyincede lanlı lunlu falan konuşuyor bu dahada çok hoşuma gidiyor; hoşuma gittiğini bildiği için öyle yapıyor daha doğrusu. İlişki tek taraflı yürümez. İki tarafta emek gösterecek. :) Bir birinizi idare edeceksiniz. Biriniz kavga çıkartacak bişey yaptıysa diğer taraf alttan alarak bunu dile getirecek böyle bir düzen kurduğunuzda önünüze çok büyük bir engel çıkmadığı sürece büyük bir kavga etmezsiniz. Mesela ben ara sıra eğlencesine ottan b*ktan tartışma çıkarıyorum konuşacak bişey bulamadığımda ikimizde alttan alıyoruz falan. :D Eğlenceli oluyor. Diyeceğim şu ki; sevmek ve sevilmek kadar güzel birşey yok. ^^
NOT : Saygı = güven = sevgi = neşe,mutluluk sevinç = aşk.

Demedim mi sana fazla yüz verme diye. :) Kaldırdın orasını burasını sonuç hüsran oldu kardeşim kızına göre de değişiyor o olaylar mesela benim kız arkadaşım fazla ilgi istiyor, ilgi görmeyincede lanlı lunlu falan konuşuyor bu dahada çok hoşuma gidiyor; hoşuma gittiğini bildiği için öyle yapıyor daha doğrusu. İlişki tek taraflı yürümez. İki tarafta emek gösterecek. :) Bir birinizi idare edeceksiniz. Biriniz kavga çıkartacak bişey yaptıysa diğer taraf alttan alarak bunu dile getirecek böyle bir düzen kurduğunuzda önünüze çok büyük bir engel çıkmadığı sürece büyük bir kavga etmezsiniz. Mesela ben ara sıra eğlencesine ottan b*ktan tartışma çıkarıyorum konuşacak bişey bulamadığımda ikimizde alttan alıyoruz falan. :D Eğlenceli oluyor. Diyeceğim şu ki; sevmek ve sevilmek kadar güzel birşey yok. ^^
NOT : Saygı = güven = sevgi = neşe,mutluluk sevinç = aşk.
Bundan sonra Hakan'ın taktikleri ile gidiyoruz.
Hakan bu yüzden en değer verdiğim kişiler arasındasın sen anladın onu :D

Bak len işine, benim taktiklerim benim işime yarıyor. :pispis

Son düzenleme:
Geri