• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Seymen'i kaybettim

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755
En son skype'den yazıyordu sonra sustu gören olursa adresini versin beline odunla vuracağım.

p5l4g.png

Abi Seymen abiye acı beline odunla vurursan beli kırılır:pff: Sonra bizim sw ye edit yapamaz:cry:

Son düzenleme:
seymenin daha önceki postlarından adresi :D

He çarparsın abi gel lan adresimi veriyorum.

Mersin, 2. Çevre yolu üzerinde Mersin forum'u geçtikten sonra karşılıklı iki shell petrol var, dağ tarafındaki shell'den sonraki ilk sokaktan gir sonra sola dön hemen karşıdaki 6 katlı apartman, 2. kat, 2 numara

Daha açık anlatiyim istersen

Mersin, Menteş mahallesi, 2533 sokak, KOÇAK apartmanı , 2.kat, 2 numara bekliyorum :D

Hastane masrafların benden :D

seymenin daha önceki postlarından adresi :D

Ahada bu iş tamam.
Önce Ersan'ı bulmam lazım nerede o ? Geçen bana abi küsmüyüz neden benle konuşmuyorsun diye odun odun konuşuyordu. Sanki ben işi gücü bırakıp eni konu herkes ile tek tek konuşuyorum beyfendi ile konuşmuyorum :D

Geri