• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Shaco mu Akali mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Memorica
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Memorica

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
14
Arkadaşlar 3150 para biriktirdim önce sadece akali istiyordum fakat shaco ile kararsız kaldım sizce hangisini alayım ? +ve- lerini de yazarsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...

Valla herkese göre cevap değişir ama benim kendi fikrim 2 si de güzel ama Akaliye göre Shaco hem çok zevkli hem AD buildle şahane damageler yapıyo hem de kaçış ve gank durumlarında daha becerikli.

Shaco ile oynamak çok zevklidir,jungle,solo her türlü kasabilirsin,Boxları sayesinde tuzaklar yerleştirip rakip takımı oyundan soğutabilirsin :),bir skilli görünmez olduktan sonra ilk vuruş %100 crit gitme şansı var,ultisiylede 2 kişi olup adamları oynatabilirsin :),Akali bana göre tam OP bir karakter'dir,beslenirse durdurulmaz gibi bişey olur,aslında bütün karakter beslenirse böyle olur,ama Akali farklı,eğer oynamayı çözersen,Kill alıp az canla bile kaçabilirsin,W skilli sayesinde belirli bi alan oluşturarak onun içinde belirli süre görünmez olabilirsin,dediğim gibi Ultisi ile kill alıp kaçabilirsin.İşte böyle bence ikiside alınması gereken herolardan.

Çok sağolun arkadaşlarda ikiside iyi diyorsunuz ve hala kararsızım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri