• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Shakes Fidget

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lynx?
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lynx?

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Kas 2011
Puanı
2
Shakes & Fidget - The Game Gayet Güzel Ve Zevkli Bir Web Tabanlı Oyundur. Tamamen Türkçedir. Kayıt
registration1.jpg

Birinci Adım
Burada oyun içindeki cinsiyetini, ırkını, sınıfını ve görünümünü belirleyebilirsin.
İkinci Adım
registration2.jpg

İkinci Adım

"Karakteri Kaydet" butonuna tıkladığında kayıt işleminin ikinci adımı başlar.Burada avatarının adını, e-posta adresini (kayıt işlemini bir doğrulama koduyla tamamlamak için) ve kişisel şifreni girmen istenir.Lütfen ardından Genel Çalışma Koşullarını okuyarak onayla ve üçüncü adıma geç.

Üçüncü Adım
Artık oynamaya başlayabilirsin. Verdiğin e-posta adresine bir e-posta gönderilecek. Bu e-posta iki adet bağlantı içerir:1. Kişisel erişim bağlantın2. Kişisel doğrulama bağlantın (e-posta adresini ve hesabını doğrulamak için)Ve Bundan Sonrada

Oyunun Zevkini Çıkarabilirsiniz

Eğer Botsuz Olmuyor Diyorsanız.
www.rapidshare.com/#!download|686dt|439789679|SFBot_v2.0.1_win.zip|82 91Videolu Anlatım:

Oynayanların Listesi (Forumdan):(Ben) Lynx1
HProduction:ByPoLaT
NokiaXpress
TheKnightElf
SwinD
_DeaLyDeviL_
Legend Reyiz
PAPAS

Son düzenleme:
Ha Bide Botta Var Yasak Değil SFBot Kendi Kendine Görev Yapıyor. Tabisi Oyunda Olmadan Bota Kullanıcı Adı Şifre Yazıyonuz Başlat Diyince Otomatik Kendi Kafasına Görevleri Yapıyor :D Bence Botu Ve Forumdan Oynayanların Listesini Yaz. Birazda Konuyu Renklendir :D
Benim Adım HProduction Tabisi :D Gelin Duelloya. Daha 1 Lvlim Sıfırdan Açtım.

Ha Bide Botta Var Yasak Değil SFBot Kendi Kendine Görev Yapıyor. Tabisi Oyunda Olmadan Bota Kullanıcı Adı Şifre Yazıyonuz Başlat Diyince Otomatik Kendi Kafasına Görevleri Yapıyor :D Bence Botu Ve Forumdan Oynayanların Listesini Yaz. Birazda Konuyu Renklendir :D
Benim Adım HProduction Tabisi :D Gelin Duelloya. Daha 1 Lvlim Sıfırdan Açtım.

Ben indiriyim göreve koydum ama nolur nolmaz :D

Dahada Oynayanlar Varsa Alta Yazsın Ekleyelim :)

----------

Daha Ne Tipler Var Hepsini Kendin Ayarlıyorsun :) Ben Emo Yaptım Benimkini :D

Ben Oynuyodum _DeaLyDeviL_ ismim savaşçı :D

58 Lv mi neydm hatırLamym :D s1.sfgame.web.tr :)

----------

Bu botla olmuştum 58 Lv :)

Yeni İsimler Eklendi Oynayanlar Yorumlara Nickini Yazsın Ekleyelim--Kaynaşalım :))

Geri