• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Shards of War SOW Bronz Kupon Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Elde Edilir Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Merhaba Shards Muhafızları,

Bronz Kupon parçası nedir, ne işe yarar ve nasıl elde edilir:

Bronz Kupon Parçası Nedir?

Bronz Kupon parçası sentinellere altın dışında kostüm almaya yarayan değerdir.

Bronz Kupon Parçası Ne İşe Yarar ?

Bronz kupon parçalarıyla sadece kostüm alabilirsiniz.

Kupon Parçalarını Nasıl Elde Edilir?

Bronz Kupon parçalarını elde etmenin bir kaç seçeneği vardır bunlar:

- Dükkandan satın alınan sandıklardan düşme olasılığı vardır.

- Premiumlu kullanıcı iseniz oyun sonu kazandığınız sandıklardan düşme olasılığı vardır.

Bilindiği gibi eskiden Bronz Kupon parçası toplar 15 adet sonra birleştirme yapardık. ( Örnek eski resim )

Son güncellemeden sonra bizden birleştirme değilde parça halinde istenmekte.
5qO90l.png

Şimdi ise resimlerde anlatacağım şekilde olacaktır.
nCwcvd.png

1. DÜKKAN kısmına gelip

2. KOSTÜMLER seçeneğine tıklıyoruz

SARI RENK'teki kutucuktaki bizlerden kaç Bronz kupon parçası istediklerini görüyoruz.
jUHeG5.png

3. Mevcut sentinel kostümlere tıkladığımızda kaç parçamız var ve kaç parça istiyor onu görmekteyiz.
TNhC6b.png

4. Sentinel'i almasakta kaç adet Bronz Kupon parçası gerektiğini yine görmekteyiz.

5. Sentinel'i satın aldıgımızda GOLD ( Altın ) var ise onunla veya Bronz Kupon parçasıyla satın alabiliriz.

Geri