• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Shift 2 ve Gran Turismo 5 karşı karşıya!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
86270703.jpg

Çok uzun zamandır beklenen Gran Turismo 5, sadece PlayStation 3 hayranları için piyasaya sürüldüğü günden beri, "Yarış simülasyonlarında en iyi kim tartışması?" da aldı başını gitti. Forza Motorsport'un en büyük rakip olarak görüldüğü ve çıkmasına daha uzun zaman olduğu hesaba katılırsa, Gran Turismo tahtını en çok zorlayacak oyun olarak da Shift 2 gözüküyor.

Hazırlanan bir videoda, ekran ikiye bölünerek, bir yanda Gran Turismo 5, diğer yanda ise Shift 2: Unleashed konulmuş ve her iki oyun arasında ses geçişleri yapılarak kıyaslama düzenlenmiş. her iki oyunda da İtalya'nın ünlü Monza pisti ve Lamborghini Gallardo seçilmiş.

[video=youtube;22UPkbAtTgg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=22UPkbAtTgg#t=0s[/video]

Yorum Sizin ;)

Konu kasmaya son ver bundan sonra açtığın konuları sileceğim.
Arkadaşın bundan önceki konularından haberim yok , görmedim , duymadım , bilmiyorum. Ancak bu konu bana post kasmak için hazırlanmış gibi gelmedi. Yersiz (Gereksiz değil yersiz) uyarı yaptığınızı düşünüyorum. Konu gayet güzel ve hoşuma gitti..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bana Gran Turismo daha iyi gibi geldi hmmm

Arkadaşın bundan önceki konularından haberim yok , görmedim , duymadım , bilmiyorum. Ancak bu konu bana post kasmak için hazırlanmış gibi gelmedi. Yersiz (Gereksiz değil yersiz) uyarı yaptığınızı düşünüyorum. Konu gayet güzel ve hoşuma gitti..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bana Gran Turismo daha iyi gibi geldi hmmm

Verdim Teşekkürünü. :)

Shift'in Ses kalitesi ve çözünürlükleri güzel. Turismo Biraz daha Kolay ve Eğlenceli :)

Geri