• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sıcaktan uyuyamıyorum ne yapmalıyım?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PoleStar

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2009
Puanı
86
Arkadaşlar havalar ısındı ve artık uyuyamıyorum.2 gündür sabah 5e kadar yatakta savaş veriyorum.Uykumuda alamıyorum sabah hep bi yorgunluk var üstümde ne tavsiye edersiniz? Bu durum çok canımı sıkmaya başladı.

Ya benim gibi pencere kenarı ya da balkon kenarı bir yer varsa oraya uzanacaksın ve ya vantilatör falan varsa onu takıp karşısına uzanacaksın :D

Son düzenleme:
Pencere yatağımın önünde açık zaten nafile boxer la yatıyorum sadece benmi çok ateşliyim neyim anlamadım :)

Sen daha gitmedin mi la :D Dünkü laftan sonra üyeliği silersin diye düşünmüştüm :D
senin aşırı troll benimse kısmi troll lü kimseyle alakası olmayan tamamiyle kişisel şu mesajlara bakıyorumda benim bu tarz iletişim içinde olduğum kişilerle ve ağır darbe aldığım bütün yorumları istisnasız bir şekilde @
PoleStar nicki arkadaş beğeniyor yada ucu bana dokunmayacak şekilde ama bana karşı destekliyor bunu çözemedimya derdi neyse bekliyorum arkadaşı acayip dikkatimi çekti artık biz dalgasına trolüne bazen yarı ciddiyetine laflar vuruyoruz birbirimize(hoş senin trollüğüne erişmek mümkün değil emre) de alakası olmayan alakadar olmak isteyen arkadaş dikkatimi iyice çekmiş bulunmakta :)

Yatağındaki çarşaf seten ise rahatsız eder terlemeni arttırır önlem almaya ondan başlayabilirsin ayrıca yoğurt ve süt tavsiye ederim onun dışında üstüne teri emen tişört al çıplak yatma ileride erkekliğin ile ilgili büyük sıkıntılara yol açar bu doktor tavsiyesidir ciddiye al bence :)

Aklıma geldikce daha yazarım :)

yatmadan hemen önce duş al sonra soğuk bişeyler iç ayran olursa daha iyi (dost ayran ucuz ve çokta hoş bimde bulabilirsin :D) uykunu getirir o da,cam kenarı bi yerdeysen bi de ooooh :D

Geri