• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sidonia Inc.[ AntiCheat - Dedicated - 83 Skilleri Sorunsuz - Pk Server] is Online!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan NeGaTiV3
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

NeGaTiV3

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
1
Database Özellikleri ;

* Bütün Savaşlar Sorunsuz çalışıyor.
* Bütün Skiller Sorunsuz çalışıyor. Eşit
* LeveL Sınırı 83
* UPGRADE yok.
* Valkyrie, Bahamut, Gryphon, Hero Armor Ayrı Ayrı Ekli. Bunun patchleri Full Patchin içinde var.
* Item Iconlarını değiştirdik bu iconlarda patchde var.
* Adam Kesince xxx has defeated yyy ( xxx,zzz ) Kordinat yazar. yanında gülücükler vs. yoktur.
* CSW Sorunsuz.
* Tüm Scrollar sorunsuz çalışıyor. [ HP / AC / STAT / EXP ]
* Boş NPC ler temizlendi.
* Cz de Towerların ortalarında Potion NPC Leri var.
* Towerlar vs. Ronark Land Base Tarzında.
* Rebirth Itemler Sorunsuz.
* Yeni JapKO Itemleri Ekli [ Tamamı ] Patchin içinde var.
* 2 Adet Felankor Lair var. Human-Orc olarak.. NPT Tamamen engellendi
* Pelerin Anahtarının girişini kapattım ve pelerin questi yaptım.. Oyun içinde zaten göreceksiniz.
* Son olarakda girişdeki NPC.. ;

Sizi direk level 79 yapar. Statlarınızı Skillerinizi verir. 10 level olayını açar. Ve bir relog sonra masterınız açılır. [ Oto Master ]
Oyundaki Çoğu item bu NPC de bulunur seçerek beğenerek alabilirsiniz.

• NPT Tamamen Engellendi ;

1-) Pelerin Anahtarı Girişi Kapatıldı.
2-) Pelerin Anahtarını 50 Adet Centaur Keserek Alabilirsiniz.
3-) 2 Felankor Lair Var > Human - Orc
4-) NPT Yapılabilen Hiçbir Zone Yok ! [ Sadece Cz ^^ ]
5-) NPT Yapanları Tespit Sistemi.. [ Tedbiri Elden Bırakmamak gerek ^^ ]

• Item Çeşitliliği [ High Class Itemler , Exceptional Itemler, Juraid Mountain Itemleri, Bifrost Itemleri, 1705 USKO Itemleri, Yeni Çıkan ve Piyasada Sadece Kalkanları Bulunan JapKO Itemleri ]
• +4 Ve Üzeri Takılar DB den kaldırılmıştır.
• Scroll Olarak [ 500 HP, 1000 HP, 1500 HP, 2000 HP, 2500 HP, 3000 HP, Undying Scroll, 150 AC, 200 AC, 300 AC, 400 AC, Hera-Patrick Scrolls [ Elde Item Görünmez, Commander Scroll ( Ata Binme Scrollu ) ]
• USKO Orjinal Tower Sistemi [ Ancak Towerlar Yeni Ronark Land Base Towerlarındır ][ Kenar Kuleler 800 - 900 Orta Kuleler 2.000-3.000 Vurmaktadır. ][ Seri ]

• Oyuna Girdiğinizde Bir NPC Çıkıyor Karşınıza, Bu NPC ;

1-) Level 1 iken geldiğinizde LEVEL Seçeneğine Tıkladığınızda Sizi Otomatik LeveL 70 yapıyor ve 10 LeveL Skill Açma Görevini yerine Getiriyor.
2-) Oyundaki Bütün Itemler Buradaki ITEM Seçeneğinde. Eğer Öğrenmek istiyorum derseniz Aşağıdaki Screen Shot Arşivini indirmenizi tavsiye ediyorum.
3-) Bu NPC Oyunculara Free Restat-Reskill Seçenekleri Sunuyor [ Bedava Stat-Skill 0 Latma ]

Ve National Point Exchange Sistemi !! [ NP Kırdırma Sistemi ]

Medal Satın alma NPC si. Bu npc den 10k'Lık, 20k'Lık, 30k'Lık, 50k'Lık Medaller alıyorsunuz.. Bu Medalleri Kırdırıyorsunuz.

30k NP Exchange
50k NP Exchang

Sidonia Network Yönetimi Olarak

Barındığımız NetInternet Telekom'da Kesintilere Engel Olarak Hattımızı Paylaşımsız 6MBIT
'e Çıkararak Türkiye'de Sağlanabilecek En Güzel PK Serverini Size Sunmaya Geldik

Yapmanız Gerek Çok Basit!
*AntiCheat ile Serveri 7/24 Gelebilecek Kullanıcı Zararlarına Karşı Önleyen Sistemimizi Aşağıdaki Linkten ve Tabiki Zorunlu Item ve Data Patch 'de Yaparak PK Tadına Varabilirsiniz.

Bu Bir RHS Alt Yapı Hizmetidir.
Kesinlikle Server'e User Sınırlaması Gelmemektedir.
İhtiyaca Göre Donanım Aktarılıp Oyun Sorunsuzca Devam Ettirilecektir

Teşekkürler Sidonia Network Yönetimi

NPC Görme - Yeni Skiller - Yeni İtemler Görme Patch'i
Sidonia Network Patch

Sayın Arkadaşlarm yukarıdaki Patch'i Yapmak size Kalmıştır Tamamen verim Almanız için Verilmiştir Yapmanız Gereken Server adına Sadece Launcher 'den Oto Patch Yapmatır!

Server IP : 94.102.14.45
Kopanel Link : Sidonia Network

DipNot: Gameserver Offline Gözüküyor Ama Server Online'dir En Kısa Zamanda Çözülecektir!

Server Açılış Tarihi : 11.06.2009

Server Kurulurken DB Olarak Valentine DB PK1.2'den Yararlanılmıştır Dolayısı ile BILAL Kardeşime Teşekkürü Bir Borç Biliyorum!

sw güzelms h.o :9
goEbWb.gif

Geri