• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şifremi unuttum email sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bende23
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bende23

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Nis 2017
Puanı
0
Şifremi unuttum email sorunu maxigameden e-pin alacaktım şifremi unuttum 5 ten fazla mail denedim mailde unuttum sonra sistemden bloklandım eski hesabımın şifresinide unutunca yeni hesap açtım yardımcı olabilirmisiniz e-pin almam lazım

Üyeliklerde e-mail istenmesinin sebebi şifrenizi unutursanız mailiniz yardımı ile şifrenizi sıfırlamanızdır. Ancak hem şifrenizi hem mailinizi unutursanız bu durumda ortaya ciddi bir sorun çıkar ki yeni üyelik almaktan başka yapabileceğiniz bir işlem bulunmuyor.

Çok fazla yanlış denemelerde sistem 30 dakikalık geçici ip ban atar 30 dk sonra ban kalkar.

Üyeliklerde e-mail istenmesinin sebebi şifrenizi unutursanız mailiniz yardımı ile şifrenizi sıfırlamanızdır. Ancak hem şifrenizi hem mailinizi unutursanız bu durumda ortaya ciddi bir sorun çıkar ki yeni üyelik almaktan başka yapabileceğiniz bir işlem bulunmuyor.

Çok fazla yanlış denemelerde sistem 30 dakikalık geçici ip ban atar 30 dk sonra ban kalkar.

tüm maillerimi kontrol edeceğim rica etsem
https://www.maxigamerz.com/members/153660-doncarlone41

bu hesaba mail doğrulama linki yollarmısınız email adresine teşekkürler

aynen üye olunca direk aktif olacak hesabın

şifremi unuttum şifre sıfırla diyorum fakat mail gelmiyor 10 defa denedım halen mail yok

Kaç mail denediğiniz önemli değil mail doğru ise zaten tek seferde gelir, sistemsel bir sorun yok. Gelmiyorsa %100 mailini hatalıdır. Hem şifrenizi hem doğru mailinizi bilmediğiniz bir durumda bizim yapabileceğimiz bir müdahale veya işlem bulunmuyor maalesef, yeni bir hesapla devam etmeniz gerek.

Geri