• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sigara Fiyatları Düştü! (Parliament, Marlboro, Camel)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pureLove
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Adamlar bilerek düşürüyor.1 Sene böyle patlamada gider sonra bedeniniz nikotine iyice bağlanınca adamlar fiyatı yükseltecek. ;( Görüşüm budur.

Parliament 10 lira olduğunda içiyordum.Üzülüyordum ulan keşke şunu 8 lira 6 lira olduğu zaman içeydim diye.Şimdi çok iyi oldu artık 2 paket taşırım cebimde :D

Parliament 10 lira olduğunda içiyordum.Üzülüyordum ulan keşke şunu 8 lira 6 lira olduğu zaman içeydim diye.Şimdi çok iyi oldu artık 2 paket taşırım cebimde :D
İyi bok yiyorsun. İçme şu zıkkımı. Testosteronlarına yazık. :crw:

Hakan bunun bir sazan.avi olduğunu söyle yoksa öldürüm seni. Daha akşamüstü 1 karton parliament aldım. Şerefsiz bakkal ondan sırıtıyordu sanırım ?

Hadi be hay şansına be kardeşim.

aslında almayacaktım fakat şantiyede zor oluyor. olmadık zamanda sigara bitiyor, işçilerden veyahut başkasından almak gibi huyum asla yoktur. En yakın bakkal da 3 km ileride olunca, alayım karton çantada kalsın dedim. Şansıma...

Sazan falan değil. Duyumlarım böyle. :'( Sana %90 olasılıkla 30TL girdi abi. :D

hakan ben sana 3 tane parliament göndereyim sen bana 30 tl ver zam gelince satarsın :D 2 haftaya fethiyedeyim nasıl olsa :D

ilerde fiyat artarmı acaba içmem ama yatırım yapıp ilerde tek tek satarım :D

hakan ben sana 3 tane parliament göndereyim sen bana 30 tl ver zam gelince satarsın :D 2 haftaya fethiyedeyim nasıl olsa :D
Abi çok akıllısın ya. :D :D

ilber-ortayli-capsleri.jpg

hayatımda hiç sigara içmedim 1 tane bile içmemde çok saçma buluyorum.Ama ailemdekilerden görüyorum günlerdir camel peşindeler fiyatı düştü diye şimdi zengin sigarası dedikleri malboro bile bu dediğn fiyattaysa sigarayı bırakanları geri başlatmanın peşinde işletmeler bir süre böyle kalır sonra eskisindende pahalı olur :D

hayatımda hiç sigara içmedim 1 tane bile içmemde çok saçma buluyorum.Ama ailemdekilerden görüyorum günlerdir camel peşindeler fiyatı düştü diye şimdi zengin sigarası dedikleri malboro bile bu dediğn fiyattaysa sigarayı bırakanları geri başlatmanın peşinde işletmeler bir süre böyle kalır sonra eskisindende pahalı olur :D
Aynen. Geçen yıl Winston 7.00TL iken 6.00TL'ye düştü. 1 haftada herkes Winston'a döndü. :D Sonra Winston'u 7.50TL yaptılar. :D

Geri