• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sigara içince...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_ßOOS_

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
220
Arkadaşlar bende yaklaşık bir aydır devam eden balgam var bazen kolay çıkıyor bazende yapışıp kalıyor boğazımda araştırmalarım sonucunda bu balgamın sigara yüzünden olduğu düşüncesindeyim size de böyle oldu mu acaba? o balgamı nasıl yok ettiniz? Sigarayı bırak felan demeyin bırakmak istiyorum ama olmuyor kısmetse arkadaşlarla eylül ayında tamamen bırakıcaz :D Hastaneye gidicem en sonunda belki bazı arkadaşlar bu durumu yaşamıştır diye konu açtım Mantıklı​ cevaplarınızı bekliyorum.

Hangi sigarayı kaç aydır kullanıyorsun söyle ben önereyim sana :D

kullandıgın markayı degiştirdiysen olabilir yada sürekli olarak farklı sigaralar kullanıyorsan oda yapabilir + olarak lark'ın balgam yaptıgı dogrudur :d

Araştırmalarımda Winston Marlboro balgam yapıyor iki sigarayıda baya kullandım ara ara muratti içtim :D

Araştırmalarımda Winston Marlboro balgam yapıyor iki sigarayıda baya kullandım ara ara muratti içtim :D

Winston Light tavsiye ederim sana pişman olmazsın.Murattı içiyorsan tone al rosso içilmiyor gerçekten.Veya Marlboro light al oda güzel gidiyor.Bunların harici içilmiyor zaten :D

8 yıldır içen biri olarak söylüyorum :D

Winston Light tavsiye ederim sana pişman olmazsın.Murattı içiyorsan tone al rosso içilmiyor gerçekten.Veya Marlboro light al oda güzel gidiyor.Bunların harici içilmiyor zaten :D

8 yıldır içen biri olarak söylüyorum :D
Winstonun her türlüsünü içtim bi faydası olmadı Murattide aynen öyle Marlborada öyle çok balgam yapıyor bende bu sigaralar bu gün Camel Soft aldım bakalım iyi gelirse hep ondan alırım :D

Winstonun her türlüsünü içtim bi faydası olmadı Murattide aynen öyle Marlborada öyle çok balgam yapıyor bende bu sigaralar bu gün Camel Soft aldım bakalım iyi gelirse hep ondan alırım :D

White al bak onu unuttum oda çok sağlam black acayip ağır white tam yerinde. :D

winston muratti bunlar bende balgam yapıyodu zamanında 5 yıl kullandım 1 2 ay önce her sigara sonrası kalbim sıkışmaya başlayınca ve nefes darlığı çekmeye başlayınca zar zor bıraktım.

----------

nefes darlıgına kalp sıkışmasına ve bunun gibi şeylere dayanabilirim ilerde katlanabilirim diyen varsa bence içmeye devam etsin bence sigarayı bırakmasın.

abi konu sahibinin mesajını görünce herhalde herkes sigarayı bırak geçer dicek zannettim adamlar başka marka önermiş NEREDE BU RTÜK gelsin bi ban atsın hepinize :D

dostum ben yinede görevimi yapıp söyliyeyim bırakamıyorum demişsin daha 1 ay olmuş seninki bırakamamak değil gerçekten bırakmak istememek.çok çok rahat bırakırsın bu durumda.ilerde çok üzülüceksin emin ol.sigara aşk gibi :D hem nefret ediyorsun hemde istiyorsun. Ve evet lark insanlar sigaraya özenmesin diye çıkmıştır lanet olası.

Geri