• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Signature Tutorial By Ps Masters [Resimli-Türkçe-Detaylı]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
Geçenlerde bazı arkadaşlar benden tutorial siteleri istedi. Bende onlara verdim fakat gözüme çarpan bir şey oldu. Hemen hemen bütün tutorialler aşağıdaki gibi veriliyor. Hemde daha düzenli oluyor. Bundan sonra bu konu sabitte kalıcak ve ister ps master olsun ister normal üye olsun benim vericeğim örnekteki gibi signature tutorial yapıp bana ö.m ile atıcak. Bende konuyu sürekli güncel tutucam.

Resimlere tıklayarak tutoriallere ulaşabilirsiniz.

God of War --> Wallpaper

Sun Guardian Ryohei --> Smudge Tool ve C4D render

Tutorial Hazırlanıyor!
2mrwr38.png

Konuya yardım etmek için;

• Tutoriali örnekteki gibi kendiniz hazırlamalısınız.
  • Tutorialin bulunduğu resmi ve imza resmini bana ö.m ile atmalısınız.
Bu kadar... Kolay gelsin...

Son düzenleme:
Güzel Kaan :) Bende boş zamanlarımda tutorial hazırlarım ;)

Sanırım imza konusunda senin eline kimse su dökemez çok güzel olmuş anlatım + imza eline sağlık bunların devamı gelmeliii :)

Gelicek merak etmeyin :)

İltifatlar için saol işin aslı burda yapılan imzalar fazla güzel olmadığı için benimkiler güzel görünüyor. Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman çelebi denir hesabı bir nevi. Ama öğrenicem gerçekten adam gibi imza yapmayı ^^

Ay O Ellerini Yiyim :D [Şaka]

Ellerine Sağlık (:

Züper. :)

Bir De Şu Işınları Nasıl Yapıyorsunuz Bana Özel Mesajdan Böyle Anlatım yaparsan çok makbule geçer.

Konu Güncel. Artık 2 Tutorialimiz var. Hayal gücünüzüde kullanırsanız bu 2 tutorial ile 7-8 imza çıkarabilirsiniz. :'(

Son düzenleme:
Bunun tutorialini yaparsan müsaitken iyi olur eklerim konuya :'(

Yapıcağını düşünerek ekliyorum hatta :)

rehber guzelde kendı kullandıgın renderleri buradada yayınlarsan daha rahat calısırız =) once senın resımlerınle calısalım olayı kapalım sonrada kendi imzamızı yaparız =) Teşekkürler..

Olabilir. Bir dahaki tutoriali yayınlarken hepsinin renderını falan da yayınlarım :'(

Sayende bende imza yapmaya başladım :) dersler için teşekküler.

Bu aralar farketmişsinizdir tutoları güncelleyemedim de. Biraz yoğunum.

En kısa zamanda güncellicem konuyu(inşallah)

güncellerken yayınlıyacam kullandıklarımı :'(

Tamam (:

Bir De Yaw Bana Şu İkincinin Ya da C4D Render HerHangi Bir Tane Atar Mısın (: Yapıyorum Gene C4D Render :D

Sınavlar bitti, dersler bitti...

Artık elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıcam =)

Geri