• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sigorta Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
önceden bende genel sağlık sigortası vardı her ay 50 tl küsür veriyodum şimdi işe girdim patron sigorta yaptım sana dedi ama yattıgını nasıl ögrenebilirim https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/ burdan bak diyenler olacaktır muhtemelen fakat pek anlıyamadım
genel saglık sigortasını gidip iptal ettirmem gerekiyormu yoksa sigorta yattıgı için otomatik iptal oluyormu o bilen bi zahmet bilgilendirirse sevinirim iyi forumlar...

kardeş sen oraya giriş yap dökümanın resmini at bakayım en son ne zaman yatmış,işe giriş çıkış işaretlenmiş mi vs vs.. ona göre yorumlayayım

Geri