• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sigorta Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Burgerda işe başladım ve müdürün söyledigine göre sigortamın 16 gününü burger king karsılıcak geri kalanı ben karsılamam lazım

Bunun Sebebi PART Time Oldugum için Herneyse Ben bunu Ödemesem nolur ? Bi Bilginiz varmı ?

Genel Sağlık Sigortası saçmalığı var.İyi araştırmanda fayda var sonradan borç çıkarmasınlar.

maaş felan nekadar saatlik :D eğer babanın üzerindeysen 21yaşına kadar sorun çıkmıyor

öğrenci belgenle kaymakamlığa git gelir beyanında bulun. mümkün olan en düşük ücreti belirt. oradan gerekli bilgiyi verirler.

Dostum sana tavsiyem kendini oralarda heba etme yanlış hatırlamıyorsam Bursadaydın para kazanmak ve meslek edınmek ıstıyorsan starbucks carribou kahve dunyası benım tercıhım carribou başvur bende ordayım maaş olarak 1100 1000 alırsın ılk ay lar sonradan zam gelıyor meslek olarak Baristalık Kahve uzamanı oluyorsun ve ınan bana burda 1 sene calısıp cıktıgında başka ozel bır sırkette mudur veya bar şefi olarak 1500 e başlarsın kafan rahat 8 saat

Dostum sana tavsiyem kendini oralarda heba etme yanlış hatırlamıyorsam Bursadaydın para kazanmak ve meslek edınmek ıstıyorsan starbucks carribou kahve dunyası benım tercıhım carribou başvur bende ordayım maaş olarak 1100 1000 alırsın ılk ay lar sonradan zam gelıyor meslek olarak Baristalık Kahve uzamanı oluyorsun ve ınan bana burda 1 sene calısıp cıktıgında başka ozel bır sırkette mudur veya bar şefi olarak 1500 e başlarsın kafan rahat 8 saat

Part time olurmuki hem okul var ayricq istanbuldayim hacı :)

Geri