• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sigorta Olayı :|

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Burger Kingde calısmak için form doldurdum ve müdürün bana söyledigi aylık 400TL +Sigorta Dedi.

17 yaşındayım 17 yaşında iken sigortalı olabiliyormuyum ? yoksa müdürün dediginimi yanlıs anladım :S

Sigortan erken başlayıp, erken bitiyor. Dediğin şirkette çalışıyorsan sigortasız işçi almazlar zaten. Kardeşim, sigortanın erken başlaması güzel bişey; erken emeklilik olayı var. :D

haftanın 4 günü calısılacak . Cumartesi pazar garanti diger 2 günü sen belirtiyorsun.

bence kötü değil herzmn 8 saat olmayabilirmiş (cogunlukla olacak bence ) Max Saati verdi.
400 tlye calıscana pagemaster arkadaşımız youtube işini öğretsin sana :D aynı parayı kazandırır sana

direk ben amele olcam demişsin adama :D 400 lira nedir olm saçmalama. ayrıca okuldaki staj yaptığımızda yapılan sigorta emeklilikde sayılmıyor dolayısıyla üniversiteye gitmeden önce o 3 aylık arada sigortalı bi yerde çalışın en azından sigortanızı başlatmış olursunuz.

benim sigorta 6. ayda başlamıştı ozaman 17 yaşındaydım,az önce baktım hizmet dökümüne 17 yaşındaki sigortamda var 18dekide var. Yani normal sigorta olarak sayılıo o da. Fakat arkadaşların okul stajındaki dediği ssk ile alakası yok farklı bir durum o. Birde söylediğin iş pek iyi değil bence,farklı şeyler bak bence yada şuan gerçekten ihtiyacın varsa gir bir ay çalış al parayı çık,ama değmez yani cumartesi pazarın bile gidiyor 400lira için.

Geri