• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silahlı online oyun

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
arkadaşlar yıllardır lol sro gta counter ve bi kaç oyun dışında oyun oynamadım bana şimdi
wolf team counter tarzı online oyun lazım hangi oyunları önerirsiniz bana?

Warframe
Loadout
Planetside 2

Loadout bedava ve cok müthiştir. Bayağı da eğlenebilirsin. Ayrıca oyun pay to win mantığında değil. Yani bir silah alınca çok daha güçlü olma olayı yok. Gerçek para ile satılan itemler gücünü etkilemiyor oyunda.

Diğerleri de çok güzel ancak ücretsiz mi bilmiyorum. Özellikle Planetside 2 güzel oyun. Duyduğum kadarıyla haritası hayvan gibiymiş. En baştan en sona git git bitmiyormuş.

wolf team nasıl güzele benziyor 1 2 yıl önce oynamıştım sonra silinmişti

Wolfteam genelde düşük yaş seviyesindekiler oynar oyunda çocuk doludur o yüzden bulaşma, başka grafiği daha sağlam olan oyunlara yönel.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Wolfteam bence bulaşma oyun iyice paraya döküldü ve Deniz'inde dediği gibi yaş sınırı düşük Gunz 2 yi önerebilirim duvara filan tırmanıyorsun oradan ateş filan edebiliyorsun yakın dövüş de mevcut ilk bakış yada inceleme videolarına bakmanı tavsiye ederim.

Wolfteam tarzı diyorsan;
Crossfire
BlackShot
Warface
Warrock
Pointblank
Skill : Special force 2
Peta city
Combat arms

Daha geniş istiyorsan;
Planetside 2 (şiddetle öneririm bf4 yanında volftaym kalır :D )
Battlefield Heroes
APB
Crime Craft
İnfestation (WarZ)
Cod mw alterIW
daha vardı yazarken unuttum :D

Mmorpg gibi istiyorsan;
Fallen Earth
Defiance (dizisi de var)
Szone veya Stalker online : Şuan oynuyorum çok fena sardı :)

Daha tür tür uzatırdım da kirlilik olmasın :D

----------

Wolfteam bence bulaşma oyun iyice paraya döküldü ve Deniz'inde dediği gibi yaş sınırı düşük Gunz 2 yi önerebilirim duvara filan tırmanıyorsun oradan ateş filan edebiliyorsun yakın dövüş de mevcut ilk bakış yada inceleme videolarına bakmanı tavsiye ederim.
Gunz 2 değil de Gunz oyna derim.Gunz 2 çok kötü, oynanabilirlik hiç yok ve çok fazla lag var (betasında vardı en azından)

Dediğim gibi Loadout'a bir bak. Oyunda Öde ve Kazan mantığı yok. Binlerce olasılıklı karakter tasarımı var. Tamamen sana kalmış. Istersen g..ünü kocaman yap. Istersen dümdüz. Hatta açıklayıcı olsun diye videoda atayım.

Oyun çok eğlenceli gerçekten.

Birde Wolfteam konusuna gelirsek; 2-3 yıl önce olsa sana önerirdim. Hatta bende deli gibi oynardım oyunu. Zeki ile s2 yıkım modlarında alamayacağım yoktu. Özel karakter gelse bile. Ancak şimdi çoluk çocuk oyunu. Hiç önermem.

Sen bi Loadout'a bak. :ent

Dediğim gibi Loadout'a bir bak. Oyunda Öde ve Kazan mantığı yok. Binlerce olasılıklı karakter tasarımı var. Tamamen sana kalmış. Istersen g..ünü kocaman yap. Istersen dümdüz. Hatta açıklayıcı olsun diye videoda atayım.

Oyun çok eğlenceli gerçekten.

Birde Wolfteam konusuna gelirsek; 2-3 yıl önce olsa sana önerirdim. Hatta bende deli gibi oynardım oyunu. Zeki ile s2 yıkım modlarında alamayacağım yoktu. Özel karakter gelse bile. Ancak şimdi çoluk çocuk oyunu. Hiç önermem.

Sen bi Loadout'a bak. :ent
hocam mesajını gördüm onunla ugrasıyorum ama olmuyo steam hata veriyo çözemedim bişi yoksa tam benlik bi oyuna benziyor.

----------

Welcome to Steam burdan steam indiriyim diyorum siteye baglanmıyo

----------

http://media.steampowered.com/client/installer/SteamSetup.exe bu siteye bağlanmıyo

O site Steam setup exe dosyasını direk indiriyor. İndirmeyi iptal ettiysen eklentilerden falan, aktif et. IDM gibi indirme yöneticileri de açıksa, onlardan google chrome'den dosya indir seçeneğini kaldır. IDM'de Google Chrome yanında tik var.

Bu aşağıda ki linkten Install Steam Now butonuna tıklayarak buradan da indirebilirsin Steam Setup'unu.

Install Steam Now

Son düzenleme:

O site Steam setup exe dosyasını direk indiriyor. İndirmeyi iptal ettiysen eklentilerden falan, aktif et. IDM gibi indirme yöneticileri de açıksa, onlardan google chrome'den dosya indir seçeneğini kaldır. IDM'de Google Chrome yanında tik var.

Bu aşağıda ki linkten Install Steam Now butonuna tıklayarak buradan da indirebilirsin Steam Setup'unu.

Install Steam Now
dediğin gibi yaptım hocam ama olmuyor
[h=1]Bu web sayfası kullanılamıyor diyor[/h]

Loadout'u 2 hafta önce yüklemiştim ama hiç oynamamıştım gireyim dedim zevkliymiş. :D Free2play oynayacaksan bundan başkasını oynama derim çünkü sadece kozmetik ürünler paralı. Free2play oynayacaksan bir şey diyemem ama oynamayacaksan al bi battlefield ya da call of duty (oyun tarzına göre) rahatına bak derim.

combat arms ve po,nt blank oynadım şimdiye kadar bu çatışma türü oyunlarda sırf bu iki oyun yüzünden diğer oyunlarada başlamadım hepsi hile hack dolu

Call of duty oyna online oynamadım ama single sarıyor :D

Install Steam Now

eWvkvP.png

bu hatayı veriyor hocam sıkıntı bu şuan

Geri