• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silinebilir.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HasanEfe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yok abi hazırlık kız dolu kalite de baya iyi onun için acele ediyorum bölüme geçince hiç şansım yok

Yok abi hazırlık kız dolu kalite de baya iyi onun için acele ediyorum bölüme geçince hiç şansım yok

aynen ben dün gece mesaj attım hacı hazırlıkta bulduk bulduk yoksa unut :D hele makinadaysan en azından benim maden fakültesi :D :d Ve a akuru kız bide senin kur ne sınıf ne

Bence kız senin koluna vs. giriyorsa sende onun koluna gir biraz kanka gibi takıl biraz daha samimi olduktan sonra sinemaya yemeğe vs. davet edersin ordan Allah mutlu mesut etsin. :D

Bence kız senin koluna vs. giriyorsa sende onun koluna gir biraz kanka gibi takıl biraz daha samimi olduktan sonra sinemaya yemeğe vs. davet edersin ordan Allah mutlu mesut etsin. :D

aynen senin hazır herşey bana ne demeli kız mesaj atmıyor konuşmak istemiyor dedi pazartesi ydy binasında kızın sınıfı basıcam

virüs gibi ya forumda yakında son mesajlar bi kız var konularıyla dolacak :D

tek buldugunda git bi konus . soyleki okuldan sonra ne yapiyorsun bulusup birseyler yapalim senle konusacaklarim var . kabul ederse orda dersin zaten senle konusacaklarim var dedigin anda kiz %99 anlar eger gelirse bu is tamamdir gelmezse unut haci :) ha derse bugun olmaz yarin filan oda olur telefon numarasini almayida unutma ;)

bol sans

---------------------------------------

Son düzenleme:

aynen ben dün gece mesaj attım hacı hazırlıkta bulduk bulduk yoksa unut :D hele makinadaysan en azından benim maden fakültesi :D :d Ve a akuru kız bide senin kur ne sınıf ne
A kurundayım yb16 ziyaretime gel tenefüs arasında beklerim isim efe :) hazırlıkta acele etmek lazım yoksa s.çtık bizim iş yaş.

----------

Yani beyler anladığım kadarıyla absürt olmaz yürü diyosunuz? Peki bişe konuşucam demesem de direk çıkışta beşiktaşa inelim desem anlar mı acaba?

A kurundayım yb16 ziyaretime gel tenefüs arasında beklerim isim efe :) hazırlıkta acele etmek lazım yoksa s.çtık bizim iş yaş.

----------

Yani beyler anladığım kadarıyla absürt olmaz yürü diyosunuz? Peki bişe konuşucam demesem de direk çıkışta beşiktaşa inelim desem anlar mı acaba?

pazartesi ugruyorum yanina aga kızın yanına gelirken sanada ugrarım hacı :D:D batuhan bende yb12deyım ya ilk tenefüs ya son tenefüs gelirim :D zaten 2tane :D bnm kız da sizin koridorda galiba :D

Geri