• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silinmeyen dosyaları nasıl kaldırabilirim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ilker
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ilker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
37
Küçük kardeşi olanlar halimden anlar :)
reklam virüsü edindim onu nasıl kaldırabilirim
program ekle kaldırdan kaldırdıgım halde program fileste var ve silemiyorum
güvenli modda açarak mı yapmalıyım yada önerebileceğiniz silebilecek bir AV veyahut program varmıdır.

öncelikle reklam virüsünün türü önemli güvenli mod olmadan da kaldırılabilir. sen yine de adwcleaner bununla bi tarat olmazsa team viewerle ben bakarım.

öncelikle reklam virüsünün türü önemli güvenli mod olmadan da kaldırılabilir. sen yine de adwcleaner bununla bi tarat olmazsa team viewerle ben bakarım.

çok teşekkürler öncelikle program çok etkili oldu fakat şuan da şu sorun var
mesela tarayıcım Chorme ve chormede kaç sekme var ise o kadar Görev yöneticisinde işlem görünüyordu şuan ise 3 sekme açık ve işlemlerde 3 katı chorme işlemi görünüyor
neden olabilir bu sorun .

mesela tarayıcım Chorme ve chormede kaç sekme var ise o kadar Görev yöneticisinde işlem görünüyordu şuan ise 3 sekme açık ve işlemlerde 3 katı chorme işlemi görünüyor

fikrim yok google amcaya sormak gerek. :D

Aynı sorun bendede var nalet olası netmahal diye bişey nasıl kaldırcaz yapabilcek varsa team verem

o arka planda kendi uygulamalarını açık tutuyor mail plus gibi. Ben onun için chrome değilde maxthon kullanıyorum oda açıkken birden fazla program çalıştırıyor ama kapattıktan sonra hiçbir uygulama vs açmıyor ve kendi indirme özelliği not alma özelliği var chrome dan tek eksiği zenmate gibi bir uygulama olmaması :)

chrome://extensions/

şunu adres çubuğuna kopyala. orda senin bilerek yüklemediğin bir şey varsa kaldır.

bu lanet olası tool bar uygulamalarının neredeyse hepsi denetim masasından değilde regeditden düzenlenip kaldırılıyo sebebi ve kitleleri bilgisayardan kullanmasını bilmeyen veya az bilgisayar bilgisine sahip olanlar, milletin tutup bir tool bar için bilgisayarcıya götürüp para vermiceğinide biliyolar bedava programların kurulumlarına ekliyolar millette bedava program indiriyorum diye seviniyo bilmiyolar ki üzerlerinden eşşek yüküyle para kazanıyolar zira hemen hemen hepsinin bağlantı adreslrinde 1000 tane reklam oluyo :D laptop u öğrenci evindeki kız arkadaşlara facebook a girmeleri için veriyorum geri aldığımda kesinlikle yüzlerce bu tarz programlarla karşılaşıyorum :)

Geri