• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silinsin.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kamufle_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Denemek için facebook hesabı açayım bari yoktu ama olsun artık :D

Genelde kızların abonesi çok fazla oluyor hangi kızlar dersen? -anlarsın ya :)

İmacros ile yapıyorlar veya internet siteleri var giriş yaptıklarında otomatik olarak yönlendirip abone yaptırtıyorlar.

benim hesapta otomatik olarak 1 - 2 kişiye abone olmuş bunun bi programı falan var sanırım insanları kendi isteği dışında kendilerine abone yaptırıyolar

facebookta otolike uygulamasıyla kodları var uygulama açıp ekliyorsun geriye kalan uygulamayı millete beğendirtmek :)

Para ile kasanlar var artık çok ucuza fakat sonu sağlam olmuyor artık abone kastırmaların. Mark bakıyor bu çocuk ünlü değil bir şey değil diyor bu kadar abone bu şekilde artmaz filan hesabını kapatıyolar bizzat sorunu yaşadım. Yani uğraşmaya değmez.

Abone sayisi tabiki önemli ama sanirim facebook bu asiri fazla üye sayisi olan gruplari takibe aliyor ve denetliyor. Eger bu asiri üyeli facebook sayfasi yolunda iseniz ne yapacaginiza önceden karar verin. Yoksa emekleriniz bosa gidebilir.

Popi oluyon işte :D benim beğenim 60-90 arası. kimseyede beğenin demiyorum, 2000 kişi var hepsinide tanıyorum. İzmir/Karşıyaka bi başka tabii. İzmirin havasındanmıdır ne :D

Geri