• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silk mi satılsın Item mi satılsın Pre-Devil-Adv mi satılsın ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kovboi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kovboi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ocak 2014
Puanı
406
Merhaba arkadaşlar 2-3 aya çok ciddi bir yatırım ile server açmayı planlıyorum. Daha önce hep 120 cap kurdum tutuluyordu fakat sürekli yeni oyuncu gelip eski oyuncuları kaybediyordum 300-400 onlineyi aşamıyordum.
Böyle olunca haliyle 700 online'den kazanacağım parayı kazanıyordum ama online arttıkça online daha da artar bunu biliyoruz :).

Dosyalarım hazır özel bir koruyucu program hazırlamaktayım website de hazır. Tek başıma çalışıyorum. Abartı derecede iyi de bir makina almayı planlıyorum. (64 GB 24 Çekirdek 10 Gbps vb)

Kısacası oyunun her noktasının kontrolü elimde olucak saldırı korumasından website sistemlerine kadar.

İlk olarak serverde sizce ne satılmalı ?
İkinci olarak cons fw ekledim ama sizce ne derece gerekli ?

Ve son olarak isro yeni skilleri eklenmeli mi ve alttaki sistem için ne dersiniz ?

Bildiğimiz üzere isro yeni skill sisteminde chinese karakterlerde Cold-Fire-Light birleştirildi ve bunların yanına ek olarak Bicheon, Heuksal, Pacheon yada Force seçebiliyoruz.
2 Buildlik mastery kullanarak 4 build açmış oluyoruz yani.
Kötü yanı ise combine karakter olmamasıydı yani blade-heuksal karakter yaparsanız cold-fire-force den herhangi birini açamıyordunuz. Aynı durum force için de geçerli.

Bende webpanele iki sistem arasında seçim yapılabilmesini sağladım. Yani isteyen 360 masterysini dilediği gibi dağıtacak, isteyen de cold-fire-light birleştirip yanlarında bir build daha açabilecek.
Bu konudaki fikriniz nedir ?

Anketin Ana Sorusu: Böyle bir server açılsa oynar mısınız ve kaç cap olsa oynarsınız ? (110 yada 120)

Son düzenleme:
Fikrine saygı duyuyorum ama elindeki yatırımı bence kendin için daha düzenli işler için harcaman iyi olur diyede düşünüyorum karar senin yaparsan oynarız 3-5 kazandırırız yabancıya gitmesin para :)

silk veya item satılsın farketmez benim için ama;

devir değişti artık reklam yenilik gerekiyor bence isro daki skill sistemi gayet iyi olur ancak ama bu isrodaki reverse guilddekilerin nerede olduğunu görme party devretme gibi özellikleri getirebilirsen iyi bir reklamla gayet iş yapar diye düşünüyorum ayrıca cap olarakda 120 iyi gibi duruyor :)

Server emek mi yoksa pvp mi ? ona göre fikrimi söylicem :D
Emek isteyen isro ya gitsin pvp server :D
Fikrine saygı duyuyorum ama elindeki yatırımı bence kendin için daha düzenli işler için harcaman iyi olur diyede düşünüyorum karar senin yaparsan oynarız 3-5 kazandırırız yabancıya gitmesin para :)
Üniversite öğrencisi olduğum için bu yatırımı şu anlık bu işe yatırabiliyorum bu konuda bilgim de boşa gitmesin istiyorum :)
silk veya item satılsın farketmez benim için ama;

devir değişti artık reklam yenilik gerekiyor bence isro daki skill sistemi gayet iyi olur ancak ama bu isrodaki reverse guilddekilerin nerede olduğunu görme party devretme gibi özellikleri getirebilirsen iyi bir reklamla gayet iş yapar diye düşünüyorum ayrıca cap olarakda 120 iyi gibi duruyor :)
Clienti baştan yazmak gerekiyor bu tür modifikasyonlar assembly ile pek mümkün değil en azından şimdilik :)

Free silk olabilir satışa gelirsek premium , honor buff , devil olabilir para kazandırır.

Aslında bakarsan 120 cap 15 16 dg serverler çogaldı oyuna farklılık getirmelisin ki ilgi çekesin şimdiden bol şans :)

Geri