• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkoad-R baslıcam bakarmısınız

cenk1996

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Kas 2009
Puanı
2
Arkadaslr silkroad r ye baslamayi dusunuyorum. Sbot felan alip cari botami birakaym yoksa taxi ile mi kasilayim? Yorumlarinizi bekliyorum

görevler derken bu görevler normal oynadığımız sroda yani isroda varmı ben centaurusta oynuyorum da ?

----------

Arkadaşlar ben bu görev işini anlamadım daha doğrusu şuan oynadığım oyun isro mu yoksa sro-r mi ? centaurusta oynuyorum ? görevler nasıl yapılıyo onu da bilmiyorum anlatabilecek varsa teşekkürler

görevler derken bu görevler normal oynadığımız sroda yani isroda varmı ben centaurusta oynuyorum da ?

----------

Arkadaşlar ben bu görev işini anlamadım daha doğrusu şuan oynadığım oyun isro mu yoksa sro-r mi ? centaurusta oynuyorum ? görevler nasıl yapılıyo onu da bilmiyorum anlatabilecek varsa teşekkürler

centaurus isro serveri, bende orda oynuyorum :dnc:

centaurus isro serveri, bende orda oynuyorum :dnc:
Bende oynayacam inş yakında :dnc:

----------

----------

Karakoldan alınan görevlerden bahsediyorum.

Arkadaslar 70e kadar görevleri yapıcamda sp sıkıntısı olmucakmı ?

Arkadaslar 70e kadar görevleri yapıcamda sp sıkıntısı olmucakmı ?
Eğer hala varsa FGW ye gidip faded bead basabilirsin özellikle 30-70lv arasına git çok iyi sp kasabilirsin.

----------

Nasıl , kolay mı ? Zamanında sen çok girip yapmışsındır ki bilip söylüyosun bana karakoldan olduğunu ..
Görevler çok exp veriyor, genellikle kolay.Sp sorunu olursada FGW den ihtiyacını giderebilirsin.Ben 71lv e kadar görevlerle geldim gayet kolaydı hatta botsuz elle görevleri yaptım :D

peki hangi serverde başlamalıyım sizce ? Playerı çok olan server hangisi ?

peki hangi serverde başlamalıyım sizce ? Playerı çok olan server hangisi ?
En çok online kullanıcısı olan [R]Thebes serveridir.Benim için önemli olan ortamdır eğer yoksa ortam oluşabilecek çok kişinin olduğu serverdir o yüzden [R]Thebes'e başlayabilirsin.

01.03.2013 Saat 20:49
[R]Merv ---------------> 2673/3500
[R]Gobi ---------------> 1610/3500
[R]Thebes ------------> 2944/3500

Son düzenleme:
Thebes en aktif server sanırım. Orada sıkıntın olmaz

Bu faded bear işi nasıl oluyor bende yapayım sp gelsin azcık :=)

Geri