• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad 2 13.11.2013 Yeni Haber

egemenoto

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ağu 2009
Puanı
1
Den sürekli Son Amerikan kahramanı gişe rekorları kıran, "Superman: Demir Vücut": Pazartesi günü (11.11) bağımlılığı kapalı ev festival dibinde arkadaşım yok ki, "Wolverine 2", daha sonra "Karanlık Dünya Thor 2" yayınlandı sadece. Ve sadece başarıyla sonuçlanmıştır takdir IC paketleme ve test "Silkroad 2", aynı zamanda teşvik göstermek için e-fiş sinema bileti gönderilen oyuncular için zamanında.

Objektif nedenler, önceden ve hiçbir tanıtım bu incelemeler faaliyetleri, bu nedenle sinema bileti Wang, PK Wang ve benzeri tesviye geleneksel test oyuncular değil olsun, ama oyun ve çevrimiçi sıralaması saymak zaman toplam uzunluğu günlük günlüğüne. Bu olay elektronik kupon 28 ödenmiştir Bugüne kadar, oyuncuların koşulları almak için acele karşılamak için, 200 açıklaması bekleniyor!

Toplama yöntemi: sadece oyuncu öncelik yorum çekimlerde, müşteri hizmetleri personeli bilgilendirmek için resmi forum sonrası oyun takma "2 Silkroad".

Burada "Silkroad 2" için sinema bileti hediye çeki alınan oyuncuların bazıları yeğeni Mesaj, operasyon ekibi herkesin destek geleceği karşılığında benzer bir olay yapacak.

"Merhamet Demir Tanrıçası" hem trompet Biluochun (36), bu yüzden bir çift ödül alırken, (60) oyuncular tam seviyeye ulaşmak için en hızlı sekiz kez yardım da deneyimdir. O diyor ki: "bakış içeriği noktası oynamak için beta itibaren, benim hayal gücü ile çok farklı olmuştur .. Ama oyun veya oyun, bu tedarikçiler yararlanmak için zaten iyi yerleştirilmiş Koşu Daguai oynarken, sanki bu" Thor 2 "yol değişti, ama yine de gözleri kapalı olanların biri, bu noktada bir şey. genel fikir ve emelleri vardır, ama tavsiye" İpek Yolu 2 "sadece İpek Yolu daha orijinal gibi birini düşünmeyin , çok çanak kapak olamazdı. yavaş, sürüm güncellemeleri ve iyileştirmeler biraz, tüm sonra, orijinal İpek Yolu çok olgun yapmak için sekiz yıl sürdü. "

20131113101027_17201.jpg
Yol biraz fazla bunun olur​

"Dürüst olmak gerekirse, sadece gerçekten 'benim' ve Farsça şehir etrafında döndü büyük baş, çeşitli olabilir gitti, görev gerçekten üzgün kapısının bile öğrendim, ama bir sonraki görev düşünmek edilemez Roma çevresinde geçmişti kapı rahat olduğunda öğrenmek yeğeni, iyi yol aslında, benim gibi bir tohum verebilir umut, sizin sinema bileti için teşekkür ederiz "-.. istemiyorum reenkarnasyon (44)

20131113101056_40657.jpg
Idrar Sokak içine Roma'nın hoşuna gidebilecek büyük bir şehir​
20131113101123_41066.jpg

İran şehir bana bunu oynamak için göndermek bulamadık​
20131113101145_85162.jpg

Bir gezinti çubuğu Takumi varmadan önce ölçülen diliyorum​
"Ben beta birkaç gün bu yüzden sadece bitmiş göreceğiz biliyorum, ama yine de günün sayısını başardı bu iki gün hafta sonları daha üzerinde bilinçsizce başka, düşünüyorsun, sürpriz vardır düşünmüyordu gerçekten Allah ah çalışkan senin beta Datang harita tüm saygı emmek gitmek zorunda değildir, benim insanlar obsesif-kompulsif bozukluk, açtı koymak sonra, fikirler yoksun "-. Kan rüzgar (38) çırpınan

20131113101212_78952.jpg
Çalışma iş çok iyi geliyor​
20131113101246_58205.jpg
Bu ne​
20131113101306_76980.jpg

Kaybol​
20131113101323_50825.jpg

Ya da kaybolmak​
20131113101348_24510.jpg

......​
Olay yok son tarih, bir oyuncu film çeki piyasaya mevcut ulusal standartlar yaymak için bulunabilir.Hala kendimi serbest, film izlemek yararlanarak, kapalı beta oyuncular için gitmek bekliyor!

Joymax para kazanamadığı için artık ( eskisi gibi ) silkroadın isim hakkını verdi diyorlardı ama bende söyleyenlerin yalancısıyım.Silkroad ın yanından geçemez

Geri