• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad 2 Kingdoms Beta Key'e sahip olmak.

Satisfaction

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2010
Puanı
106
maxigamelogo.png

Aralıkta OBT'ye girecek olan Silkroad 2 Kingdoms'ın beta keyleri yetkili bir site üzerinden kayıta açılmış.Çince olduğundan biraz zoraki bir kayıt olsada , ben sorunsuzca aldım OBT'yi bekliyorum :'(

Pek lafı uzatmadan anlatıma geçelim.

Öncelikle key'e sahip olmak için bir hesap almamız gerekiyor.Vereceğim linkten ilk olarak hesabımızı alıyoruz.(>>17173???_?????????<<)Hesabı aldıktan sonra ise emailimize tamamen çince bi email geliyor.Sonra spam klasörünede bakabilirsiniz.Herneyse buldugunuzu varsayıp anlatıma devam ediyorum.

t5ts1.jpg

Aldığımız hesap ile giriş yaptıktan sonra verdiğim linke tıklayın (>>????2?????????_????2OL??_17173????<<) Sayfa görüldüğü gibi full çincedir.Siz kırmızı işaretlediğim kısma tıklamanız yeterlidir.

170052tsts3ymu6sy4dazm.png

Tıkladıktan sonra ise sizden giriş isteniyor.İlk aşamada aldığımız hesap tamda burda devreye giriyor.Daha sonra sizden istenenler.

-QQ (Çinlilerin sık sık kullandığı program.Buna üye olup qq no almamız gerekiyor.)
-Telefon No : Sizden telefon no istiyor.Tabiki Çin Kapsamlı kayıtlı onunda çözümü bulduk.''135XXXXXXXX'' bulduk.X yazan yerlere rakam sallayın.fakat bu salladıgınız rakamları bi yere kaydedin (Tavsiye)

t5tsv.jpg

Şimdilik Benden bu kadar konu biraz karışık oldu ilerde daha açıklayıcı olabilir inş :)

Bu arada Kaynak :

Son düzenleme:
İndirdim oyunu ve launcher tam patch yapmıyor ve neler isteniyor bilmiyoruz girişte. id pw yetmiyor belli.

yapıyorum dediklerini ancak oyuna girerken yine hata veriyo

bu oyun silkroad 2 değil çincede forumda çevirebildiğim kadarıyla adminler böyle yazmış kesinlikle silkroad 2 veya silkroad ile yakından uzaktan alakası yoktur bu bir başka oyundur yazılmış

He Silkroad 2 Diyolardıda Heryerde Meğersem Fakeymiş

launcherde sıkıntı var patch yaparken hata veriyor betadan sonra denemek lazım

Geri