• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad 2.Şifre

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
Merhabalar,

Silkroad yükleyeyim dedim, ben kendi karakterime girdim e-mail de biliyordum, arkadaşın karaktere girdim ama 2.şifreyi bilmiyorum. Email adresini silmiş. Nasıl ulaşacağım ben 2.şifreye ? Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

http://www.joymax.com/portal/ hesabından giriş yap
üst sağ sekme My Account u seç.
Update Email Address i bul orda hangi e-posta adresine kayıtlı ise onu tekrar açabilirsin.
hotmail, gmail ve yahoo gibi e-posta adresleri silindikten sonra tekrar geri açılabiliyor yani tekrar aynı e-posta adresinle kayıt olabiliyorsun.

e-posta hesabı yeniden alma işlemi olmazsa, e-posta değişim talebi göndermeniz gerekli joymax a 2 gün içinde geri dönüyorlar.
hızlı cevap almak için ticket i ingilizce göndermeniz süreci hızlandırabilir.

http://www.joymax.com/portal/ hesabından giriş yap
üst sağ sekme My Account u seç.
Update Email Address i bul orda hangi e-posta adresine kayıtlı ise onu tekrar açabilirsin.
hotmail, gmail ve yahoo gibi e-posta adresleri silindikten sonra tekrar geri açılabiliyor yani tekrar aynı e-posta adresinle kayıt olabiliyorsun.

e-posta hesabı yeniden alma işlemi olmazsa, e-posta değişim talebi göndermeniz gerekli joymax a 2 gün içinde geri dönüyorlar.
hızlı cevap almak için ticket i ingilizce göndermeniz süreci hızlandırabilir.

Çok teşekkürler fakat bu bug gibi birşey. Mail adresi silinmiş yeniden alıyorum ve tekrar giriyorum ? Teşekkürler tekrardan. :)

Geri