• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad 2003 resimleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MKA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MKA

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ara 2012
Puanı
22
Bir sitede gezerken gördüm :) paylaşmak istedim .

10.jpg

09.jpg

08.jpg

07.jpg

06.jpg

05.jpg

Bu seneleri bilmem ama İsro ya başladığımda ortamım yoktu çok feci sıkılıyordum sonra Private serverleri öğrendim ilk önce SjSroda çok sağlam ortam yakalım sonra Zszc ye geçtik o ortamla beraber çok güzel zamanlardı ve sonra Vsro dosyaları çalınınca ne iSro kaldı ne eski Privateler. O günleri özlüyorum.

Son düzenleme:
Abi şöyle konular açmayın ya :pff: Zaten tekrar başlamamak için kendimi zor tutuyorum :angry:

Knight online benzıyormus.

Ancak bilemiyorum amatör ruhmudur nedir eski dönemlerini daha çok özlüyorum.

bende eski dönemleri özlüyorum oyun nerden nereye geldi grafikler vb.

aynen exp bar aynı kalsaydı daha güzel olurdu artık sroda lv kas kas bitmiyor 80-90 cap güzeldi.

Türkiyeye ilk 2006 yılında gelmişti iyi hatırlıyorum yada 2007 girdiğimiz zamanlarda 3 bölüm vardı 4. bölüm athens açılmıştı başlamıştım oraya vay be... o zaman sadece 70 level vardı sun som yoktu sadece star vardı sadece petlerde maymun ve sincap vardı onlarda stallda satılabiliyordu çok zevk alıyordum o zaman şimdi nedense alamıyorumki
zaten bıraktım ortam yok pritaveler çogaldıkdan sonra silkroad bitti....

pritaveler çogaldıkdan sonra silkroad bitti....

Silkroad Online öyle kolay bitecek bir oyun değil silkroad'ın bittiği yok. Şunu artık anlayın pvp serverler çoğalınca insanlarda bir kolaya kaçma oldu hemde officialler adeta para harcamadan oynanmaz bir hal aldı kolaya kaçmadan kastım şudur official serverler de kasmak hayli zor emek, zaman ve para ister fakat pvp server de bir adet mob kestiğin zaman max levele ulaşabilirsin rahat bir şekilde set yapabilir, unique kesebilirsin ama official serverler böyle değil bu yüzden bir oyuncu kaybı yaşanmaya başlandı ama joymax bu oyuncu kaybını da güzel bir şekilde kapatıyor.. Ve kapatmaya da devam edecek gibi gözüküyor.

Geri