• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad 90 cap server yardım?

Franck Ribery

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Şub 2013
Puanı
5
Arkadaşlar uzun süredir silkroad oynamayı bırakmıştım fakat bu aralar sıkılıyorum ve silkroad oynamak istiyorum.Private serverlar falan var güzel Maxigame de.Fakat hangisini indirsem,hangisini oynasam karar veremedim.
mesela 90 cap olsun,coin sistemi falan olmasın.Kervanlara özen gösterilsin ve set dizmek, + basmak kolay olmasın bu tarzda bir server var mı bildiğiniz Maxigame forumunda?
Varsa bildiğiniz hangisini önerirsiniz Maxigame forumundaki pvp serverlardan?
Mesela https://www.maxigamerz.com/f1137/zs...nel-gelistirilmis-job-sistemi-yepyeni-225537/ bu server ilk bakışta hoşuma gitti sizce nasıl bu server oynayan arkadaşlar varsa fikir verebilirler mi?
Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

NOT- Private server reklamı yapmak yasak biliyorum.Ben Maxigame forumundaki serverlardan hangisini önerirsiniz diyorum zaten.Onun için konu kilitlenmesse sevinirim)

Son düzenleme:
Şuan piyasadaki en iyi private server hitsro 120 Cap para yatırabilirsen oyna :) Verdiğin link teki servere baktım oyuncusu yok :)

Şuan piyasadaki en iyi private server hitsro 120 Cap para yatırabilirsen oyna :) Verdiğin link teki servere baktım oyuncusu yok :)

120 cap sevmiyorum ya.90 cap en ideali bana göre o dediğim server özellikleri istedğim gibi.Ama bilemedim.Oyuncu sayısına gelirsek te daha yeni bir server galiba oyuncular yükselebilir.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

4. Server tanıtım konularınız, server isimleriniz, server site linkleriniz sadece Private Server Tanıtım Bölümünde paylaşılabilir, forumun diğer hiç bölümünde server ismi, server linki vb şeyler yazıp tanıtım yapamazsınız, yaparsanız konunuz silinir ve forumdan süresiz uzaklaştırılırsınız.

90 cap pratıve

Blader harbıden oyla bı pratıve server yokmu kervana onem verılsın 90 cap olsun oyunun zevkı cıkıyo

Geri