• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Advanced A & B Grade Yapımı Videolu Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
2liivc6.png

6858.png

ßazı arkadaşlar hala nasıl Advanced elixir'in nasıl olduğunu bilmiyor veya karıştırıyor. Onun için bu konuyu açma gereği duydum.

Bu videoyu Full Mode [HD] kalitesi ile Fraps yardımıyla çektim.Yani sorunsuzca yazıları okuyabilir, Full Screen bakabilirsiniz.Ben bu videoda kullanmadığım bir kalkana +6 bastım. Advanced elixir ile örnek verdim tabiki. Umarım beğenirsiniz.

6858.png

Video süresi: 2.10 Dk
Eklenen yer: xFire
6858.png

Video linki aşağıdadır:

Silkroad Advanced Elixir - Xfire Video

6858.png

:kheart: İyi Seyirler :kheart:

Son düzenleme:
Video Bende sorunsuzca yükleniyor.
-İnternet tarayıcınızı güncel olduğundan emin olun.
-Flash Player olduğundan emin olun.
Videoda sonrun yoktur.

Video Acılmıyor :D

----------

Aha Acıldı :D

----------

Video Cok Güzel Cekmişin :D Bende Kullanma Bilsem Cekerdim xD

Video Açıldıysa güzel :D

---------

Full Hd :D

--------

iyide kardeşim bu sadece A grade yapımı nerde B grade ?_?

Şansla alakası yok Som +5 kırarsan adv b verebilir veya sun kırarsan sunda adv veriosa kesinlikle adv b dir.

Şansla alakası yok Som +5 kırarsan adv b verebilir veya sun kırarsan sunda adv veriosa kesinlikle adv b dir.

valla sanmıyorum son+7 blueları full ama statları %41 2 tanesi %41den düşük kırdım A grade verdi bukadar şansızlık mı olur püf noktaları var serverda adamlar paso satıyorlar

Geri