• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Afiş #1

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
Merhaba arkadaşlar Silkroad Projemiz için uğraştığım bir template Projenin sonlanması sonucu elimde kaldı.
Kendi Silkroad Serverlarınız için Afiş niyetine kullanabilirsiniz.Kullanımı zaten basittir PhotoShop ile rahatca editlersiniz.
0'dan kendim yapmadım resmin üzerinde çalıştım sadece.
Eğer ilgi olursa 2.si için tekrar uğraşırım.
vRWgkv.jpg

Resimi büyültmek için tıklayınız.

İndirmek için tıklayınız.

Dediğim gibi eğer ilgi olursa devam edicektir.Teşekkür etmeniz yeterli iyi günler dilerim.

Davulun sesi uzaktan hoş gelir derler,şimdi bana yapsan desen yapamam,ama basit duruyor geliştirilmesi lazim.

İnsanlar artık biraz daha özgün tanıtım istiyolar ilk bakışta netlik arıyolar bu yüzden biraz daha sadeleştirilmeli bence. :)

Geri