• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Benzeri Online Oyun Arıyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan canpause
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

canpause

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Haz 2011
Puanı
10
başlıkta belirttiğim gibi silkroada benzer bir oyun arıyorum bu güne kadar denediğim sürüyle online oyun var ama hiç biri bir silkroad kadar sarmadı beni.
ya mapleri kötü ya görevler sıkıcı ya grafikler ya sistemleri. silkroada benzer iyi bir oyun biliyorsanız tavsiyelerinizi bekliyorum

şuan aklımda warhammer adlı oyun var fakat oyun ilk çıktığında paralıydı şimdi paralımı anlayamadım web sitesinden o yüzden deneyemedim onunla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim

bugüne kadar oynadığım oyunlar :
Zu Online
Lineage 2
Metin 2
Silkroad Online
Knight Online

aklıma gelmeyen bir çok oyun daha var

Son düzenleme:
başlıkta belirttiğim gibi silkroada benzer bir oyun arıyorum bu güne kadar denediğim sürüyle online oyun var ama hiç biri bir silkroad kadar sarmadı beni.
ya mapleri kötü ya görevler sıkıcı ya grafikler ya sistemleri. silkroada benzer iyi bir oyun biliyorsanız tavsiyelerinizi bekliyorum

şuan aklımda warhammer adlı oyun var fakat oyun ilk çıktığında paralıydı şimdi paralımı anlayamadım web sitesinden o yüzden deneyemedim onunla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim
sana tavsiyem üyeliği paralı olan oyunlara yönelmen ücretli üyelik isteyen oyunlar oyun içerisinde dengeyi bozacak fiyatı abartı itemler satmaz en fazla ek paketler gelir onları alırsın ancak free to play mmo games altından ücretsiz diye sunulan oyunlar örneğin silkroad o oyunlara göre kat ve kat daha fazla para harcatır adama.

sana tavsiyem üyeliği paralı olan oyunlara yönelmen ücretli üyelik isteyen oyunlar oyun içerisinde dengeyi bozacak fiyatı abartı itemler satmaz en fazla ek paketler gelir onları alırsın ancak free to play mmo games altından ücretsiz diye sunulan oyunlar örneğin silkroad o oyunlara göre kat ve kat daha fazla para harcatır adama.

Wow'a başlamayı düşündüm fakat paketlerinin fiyatları gerçekten çok yüksek bütçem yetmedi

steam üzerinden herkesin eşit şartlarda oynadığı oyunlardan satın alıp oynamanı tavsiye ederim. hl 2dm gibi

Geri