• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Devastation Web Panel

Panelin Tasarımı kötüymüş aslında tasarım yapılıp kullanılabilir açık falan varmı?

Admin paneline nasıl gireceğiz yapabilen varmı ?
gm account ile girilmiyor

bbu49.jpg

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: Invalid column name 'Admin'. (severity 16) inC:\AppServ\www\panel1\inc\SQL.php on line 36

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: Query failed in C:\AppServ\www\panel1\inc\SQL.php on line 36
Couldn't execute query.

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: Invalid column name 'Admin'. (severity 16) inC:\AppServ\www\panel1\inc\SQL.php on line 36

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: Query failed in C:\AppServ\www\panel1\inc\SQL.php on line 36
Couldn't execute query.

Sql idini yani Benimki bak böle TUQI-PC\SQLEXPRESS ve login id ve şifreni sa 1234 bunu kontrol et bide DB nin ismini kontrol et SRO_VT_ACCOUNT ve SRO_VT_SHARD
C:\AppServ\www\panel1\inc\SQL.php verdiği yerdeki .php yi not defteriyle açıp düzenliceksin

----------

$this->connection = mssql_connect($this->connectionInfo['Host'], $this->connectionInfo['User'], $this->connectionInfo['Pass']); Burayı kontrol etcen

$this->connection = mssql_connect($this->connectionInfo['ADMIN-PC'], $this->connectionInfo['sa'], $this->connectionInfo['123']);

bu sekl yaptım hata veriyor :S

$this->connection = mssql_connect($this->connectionInfo['ADMIN-PC'], $this->connectionInfo['sa'], $this->connectionInfo['123']);

bu sekl yaptım hata veriyor :S
ADMIN-PC yi öle yapmıcan SQL Management Studio girişte Server Name yazıyo bak onu kopyala oraya yapıştır sa yazdıgın yer Security bolumundeki login yerinin sa yerindeki yer ve ters tıklayıp özellikler de orada şifre var onu 1234yap

Geri