• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Gm Takımı İsimleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xLoss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xLoss

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Nis 2009
Puanı
123
62596316.jpg

* [GM] Kaisys​

* [GM] Nezhakan​

* [GM] Rivaer​

* [GM] Lavirik​

* [GM] Riobena​

* [GM] Sherato​

* [GM] Niferin​

* [GM] Monterato​

* [GM] Cindiena​

* [GM] Azciel​

* [GM] Ardoris​

* [GM] Balacas​

* [GM] hanpooh​

* [GM] Livain​

* [GM] Popurion(Türk GM)​

* [GM] Nethore​

* [GM] Pizza​

* [GM] ladyasiana​

* [GM] Mint​

* [GM] Gargamel​

* [GM] Riko​

* [GM] KINOPIO​

* [GM] Tarky​

* [GM] Chulsu​

* [GM] Pritzel​

* [GM] Kimpaksa​

Bir sürü gmleri var ama oyuna giren gm yok arada hotanda ötüyodu bot görünmez gm gördüm diye onun dışında göremiyoruz gmleri.

Gargi ve Tarky eski GM ler diye biliyodum ben.

Olabilir uzun zamandır İsro oynamıyorum :)

----------

Bir sürü gmleri var ama oyuna giren gm yok arada hotanda ötüyodu bot görünmez gm gördüm diye onun dışında göremiyoruz gmleri.

Bunlarda sadece bildiklerimiz :D Daha bilmediğimiz neler var kim bilir

----------

Türk GM ilk defa gördüm :D
Her milletten olurda Türk'lerden olmazmı :D

* [GM] Livain

buda türk zamanında az sohbet etmedik hatta malazgirtte oynayanlar bilir hemen hemen her gün gelip hal hatır sorardı sorunlarımızla ilgilenirdi adı mustafaydı sanırım daha sonra yabancı oyunculardan şikayet gelmiş ve uyarı almış üst çalışanlardan o yüzden 2yıldır konuştuğunu hiç görmedim (1yıla yakın oldu isro oynamıyorum.)

İSRO'da Greece,Mars,Gaia,Phoenix serverlarında oynadığımda sadece aşağıda ismi yazan görevlileri hatırlıyorum. Diğerleri belki daha eskidir yada hiç duymamışızdır :)

Cindiena
Pizza
Ladyasiana
Gargamel
Riko
Tarky
Chulsu
Pritzel
Kimpaksa

İSRO'da Greece,Mars,Gaia,Phoenix serverlarında oynadığımda sadece aşağıda ismi yazan görevlileri hatırlıyorum. Diğerleri belki daha eskidir yada hiç duymamışızdır :)

Cindiena
Pizza
Ladyasiana
Gargamel
Riko
Tarky
Chulsu
Pritzel
Kimpaksa

Hepsi gizleniyo Hakan :D

Gizlenmesi veya hiç görmediğim açısından söylemedim sadece sürekli konuşabildiğim ve tanışabildiğim GM'leri saydım :)

Neden GMler Böyle Sessiz Bir şekilde oyunda dolaşıyor veya görünmüyor. Neden GM olmuş bunlar merak ettim doğrusu... :)

Neden GMler Böyle Sessiz Bir şekilde oyunda dolaşıyor veya görünmüyor. Neden GM olmuş bunlar merak ettim doğrusu... :)

Aslında bir bakarsan böylesi daha iyi. Private serverlara bak Gm'lerin oyunculara yakın olduğu serverlar daha çabuk sona geliyor. Belli bir mesafeyi korumak gayet mantıklı.

Geri