• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Hakkında Yardım

FireLeader_

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Eyl 2011
Puanı
11
Selam beyler malum yaz geldi vakit geçirecek oyun falan arıyoruz ben tekrar silkroada başlamayı düşünüyorum ama kararsız kaldım başlarsam R ye başlarım bu konu hakkında fikirlerinizi alabilirmiyim serverlar hakkında falanda 1-2 yardımcı olan arkadaş olursa memnun olurum

valla silkroad'a felan hiç başlama bence black pearl olabilir fakat fazla sarmıyo bana göre artık silkroad LoL oyna

valla silkroad'a felan hiç başlama bence black pearl olabilir fakat fazla sarmıyo bana göre artık silkroad LoL oyna

Ya zaten lol oynuyorum fakat 2-3 maç atınca sıkılıyorum o yüzden sordum şimdi bilmedigim bir oyuna baslasam adam akıllı oyunu ögrenmesi 2 hafta falan sürer :D

BP gel bir kaç hafta sonra bizde başlayacağız.Eğlenceli,keyifli vakit geçiririz hep birlikte :D

Geri