• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Hayatım Bitmiştir.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Öncelikle herkese merhabalar,

2005-2006 senesinde başlamış olduğum silkroad serüvenim burada sona ermiştir.

Yeri geldi uykusuz kaldık, paralar harcadık, reel hayatımızdan kopup bütün günümüzü Silkroad için harcadık ancak buraya kadarmış.

Oyunu bırakmamdaki amaçların başında Silkraod'ın artık tat vermemesi, reel hayattan gerçek olarak bizi koparması, 12-13 yaşındaki ''çocuk'' sayılabilecek kişilerin server açmaları ve private silkroad sayısının milyonları geçmesi olarak söyleyebilirim.
Farkettim de oyunun hiçbir amacının olmadığını biraz geç de olsa anladım..

''Maximum levele ulaşıyorsunuz, setinizi yapıyorsunuz, yeri geldiğinde unique kesiyorsunuz'' hep aynı şeyleri yapmaktan gerçekten bıktım. Artık yeni arayışlar içerisine gireceğim, daha gerçekçi/heyecan dolu oyunlara başlamak istiyorum.

Buradan hala Silkroad oynaya arkadaşlara ithafen, geç olmadan bu illetten kurtulun.

Silkroad'da artık yapabilceğimiz herşeyi yaptık , hedefimiz , amacımız kalmadı bundan dolayıda gram zevk almıyoruz . Diğer oyunlarda aynı bu şekilde olacak ilk başlarda zevk alacağız sonradan hedefimizi gerçekleştirince hiç bir zevk alamayacağız.O yüzden bu oyunları aslında kökten bırakmak en mantıklısı.

Çok iyi yapmışsın,sözlerindede haklısın.Daha gerçekçi oyunlar derken bf3,crysis3,cod gibilerindenmi bahsettin? :D

hobi bulun beyler bu iş olabilir dışarı çıkıp gezmek olabilir spor olabilir yani çeşit çok

İsabetli bir karar diye düşünüyorum.

eğer 80-90-100 cap orjinal dosyalar ile bir sw açılırsa ben oynamayı düşünüyorum tabi bu küçük bir ihtimal

Kim unique aldı bu çocuğun elinden böyle atar yaptı ?

neyse deniz doğru bir karar vermişsin bende geçen yıldan beri neredeyse hiç oynamadım sroda yapılacak bir şey kalmadı her şeyini öğrendik bir eğlenceside kalmadı pvp serverler falan en doğrusu bırakmak.

S4 League'ye bekleriz. :ent :D Şaka bi yana gerçekden iyi karar vermişsin bende bu aralar hiç oynamıyorum kafam rahat bırakmayı düşünüyorum bende.

benden sana tavsiye league of legends başlama hele tr serveri hiç sinir krizi

Çok iyi yapmışsın,sözlerindede haklısın.Daha gerçekçi oyunlar derken bf3,crysis3,cod gibilerindenmi bahsettin? :D

Evet o tarz sağlam oyunları kastediyorum. :)

Teşekkürler arkadaşlar doğru karar verdiğimden 100% eminim.

@Frskn; Artık çağıracak başka birisini bulursun furkan :D
@Kaya101; Kimse elimden unique alamaz kayacım rahat ol sen :D

Geri