• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Launcher v1

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yelawolf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yelawolf

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Şub 2014
Puanı
19
Merhaba arkadaşlar..

Hazırlamış olduğum
Launcher'i paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz.

Sizden tek istediğim resim üzerindeki
"CK" yazısını silmeden kullanmanız.

reflinkurl.txt dosyasını kendinize göre editleyebilirsiniz
.

Demo

Not: Müzik bölünmesin diye videoyu kısaltmadım.

Son düzenleme:
Gerçekten çok güzel bi launcher. Serverımda kullanıcam CK yazısı olduğu gibi kalıcak. Emeğe saygı.

----------

Birde virüstotal eklerseniz daha iyi olucak :D

Dostum çok iyi yapmışsın eline sağlık fakat bir şey soracağım PSD halinde verme imkanın varmı ortaya kendi istediğimiz resmi koyabilsek?

Hiç alakam yok ama emeğe saygı ve güzel bir konu teşekkürlük bence.

Gerçekten çok güzel bi launcher. Serverımda kullanıcam CK yazısı olduğu gibi kalıcak. Emeğe saygı.
----------
Birde virüstotal eklerseniz daha iyi olucak

Güle güle kullan kardeşim :) Virüstotal eklendi.

Dostum çok iyi yapmışsın eline sağlık fakat bir şey soracağım PSD halinde verme imkanın varmı ortaya kendi istediğimiz resmi koyabilsek?
PS ile yapılmadı bro bu. png uzantılı dosyalar ps de açılmıyor. butonlar ile resim harmanlanmış şekilde. resmi değiştirmek istersen tüm alanı editlemen gerekecek

Güle güle kullan kardeşim :) Virüstotal eklendi.

PS ile yapılmadı bro bu. png uzantılı dosyalar ps de açılmıyor. butonlar ile resim harmanlanmış şekilde. resmi değiştirmek istersen tüm alanı editlemen gerekecek

Anladım sağol

Konu çöp link beklemeyin.Konu sahibi en son Eylül 2014'de girmiş siteye...

Linkler ölmüş.

- - - Güncellendi - - -

Linkler ölmüş.

Geri