• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Silkroad] "m" Gold Hesaplayıcı 3.1 ßeta

___KaN___

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
1
[BILGI]Merhaba arkadaşlar; sitemizden "m" alırken sıkıntı çeken arkadaşlar için hazırladığım "m" Gold Hesaplayıcıyı size takdim ediyorum.[/BILGI]

[TAMAM]Programın Anlatımı:
Bu program sayesinde alacağınız "m" miktarını ve yatıracağınız miktarı hesaplayabilirsiniz.Kullanışı gayet basit ancak dikkat edilmesi gereken tek husus:
Hesaplama yaparken (virgül) "," değil (nokta) "." kullanmanız gerekmekte.[/TAMAM]

Programdan Resim:
24mg4s6.jpg

[IKAZ]Linklerimiz:
Dosya.tc ile indirmek için; Buraya Tıklayınız...
Alternatif için; Buraya Tıklayınız...
Virüs Taraması Sonucu için; Buraya Tıklayınız...[/IKAZ]

Arkadaşlar sürüm "beta"dır.Olmasını istediğiniz özellikleri lütfen belirtiniz... :'(

daha öncede verılmıstı gene senmı yapmıstın? bide cidden o yazılar ney :D

kaanım bu bole olmuo kı :S 1m lık gold fıatına bakmak ıcın sıteye gırıon zaten ordan kac alcaksa carpar aklından ^^ deişik çözümler aramalısın :)

kaanım bu bole olmuo kı :S 1m lık gold fıatına bakmak ıcın sıteye gırıon zaten ordan kac alcaksa carpar aklından ^^ deişik çözümler aramalısın :)

Herkez az miktar almıyor, beni gözlemim şu ki ben bu programı yaptığımdan beri "Şu kadar Gold ne kadar eder?" sorusu azaldı :'(

abi beta demiştin yha program 'yaş hesaplama felan ekle' xD

Şaka gibi hesap makinesi ne güne duruyor oturupta bunu mu yaptın:haha:haha:haha:haha

sağol işime yaradı zaten biliyodum kaç olcağını ama sağlamasını yapmış oldum :D

Ben teşekkür ederim.

Program zaten hesabın nasıl yapılcağını bilmeyenler için yapıldı ki şöyle;

Gayet açık bir şekilde boşlukları doldurup hesapla diyorsunuz yani kolaylık :beer

Yav adam ugraşmış yapmış ne güzel ordan gülcenize sizde böyle şeyler düşünün yapın Emege saygı.

Geri