• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Magic Pop Rehberi

Antibiotic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Ağu 2009
Puanı
342
86270703.jpg

Evet Arkadaşlar Bugün Sizlere Magic Poptan Bahsedeceğim
:)

Magic Pop Nedir?
2rmxmdv.jpg

Magic Pop Silkroadda Bulunan Bir Tür Şans Kartıdır.10 Silke Alınır ama Şansınız İyi Giderse Verdikleri 10 Silkten Pahalı Olabilir ha Tabi İşin Kötü Tarafı Bazen Pot Felanda Verebiliyor :D

2rmxmdv.jpg
Magic Pop Anlatım(Resimli)

Öncelikle Magic Pop Card Alıyoruz(10Silk)
58119608.jpg

Sonra Magic Pop Oynama Yerine Gidiyoruz(Görünümü Böyledir Her Şehirde Vardır(Genellikle Özel Ürün Dükkanı Adlı Npcnin Yanında Olur)

40625600.jpg

Tıklıyoruz Konuşmayı Başlatıyoruz ve Bir Pencere Geliyor Bu Pencereden Hangi İteme Magic Pop Oynamak İstiyorsak Seçiyoruz Sonra Oyunu Başlat Diyoruz(Örnek Olarak Ben Staff Seçtim)

68640968.jpg

Ardından İtem Kısmında İtemler Gözükecektir Ben Staff Seçtiğim İçin Staff Var . Hangi İtemi İstiyorsak Üstüne Tıklıyoruz Sonra Sarı İle İşaretli Yere Magic Pop Kartımızı Koyuyoruz.Ardından Oyna Butonuna Basıyoruz ve Magic Pop Kartımız Kutu Gibi Birşeye Dönüşüyor.Kutu Kırmızıysa Tutmuş Yeşilse Tutmamıştır:)

59257868.jpg

Çıkan Kutucuğumuzu Magic Pop Rehberi Gori Adlı Npcmize Götürüyoruz . Ticketleri Takas Et Butonuna Basıyoruz ve Kutucuğun Üstünde Adı Yazan İtemi Bize Veriyor :)
32139266.jpg

Magic Pop(Video)
Resimler İçin PuroViolence Teşekkürler :)
Rehberin Sonuna Geldik Umarım Anlamışsınızdır Anlamadığınız Yerleri Sorabilirsiniz :)

Son düzenleme:
Teşekkürler Beyler :)

Canavarex Sana Birşey Demiyorum Hala Anlamadınız Bu Forumda Sınıf Ayrımı Yok..Mod - Üye Diye Ayrılmaz Kimse..

Anlatım güzel ama yazı fontunu düz yap ve font olarak Tahoma ya da Trebuchet Ms kullan tavsiyem :)

Teşekkürler Beyler :)

Canavarex Sana Birşey Demiyorum Hala Anlamadınız Bu Forumda Sınıf Ayrımı Yok..Mod - Üye Diye Ayrılmaz Kimse..

Ben ayrımı göreceğim kadar gördüm neyse bişey demiyeyim :) Ayrıca ayrım dışında araştırıp açman da doğrusu zaten :'(

Son düzenleme:
Geri