• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Silkroad] Maziyi Özlemedinizmi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kaisys
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaisys

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2014
Puanı
29
Nerde Eski Günler?

Nerde O Sabahlara Kadar bilgisayar başında uykusuzca kalmalar?

Nerde Baban yat dediğinde sen onun yatmasını bekleyip tekrar silkroadın başına geçmeler?

Çok Özlemişim Öyle Böyle Değil :)

Umarım Videoyu Beğenirsin size bazı şeyleri hatırlatır :)

özledim ama asla tekrar yaşamak istemem o zamanların büyüsünü bozmak istemem yaşandı ve bitti güzel bir anı olarak kalsın

açıkcası bana göre silkroad mazisi;

30 levellerde kasarken yanından geçen +5 spearlı char görüp arkasından onu yakalayamacağını bilerek gitmekti hatta janganda 8dg setli adamı şu oyundaki intro vs lerde çıkan adama benzetmekti gm sanmaktı :D

Son düzenleme:
Geri