• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Old School

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Paramore
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Paramore

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eki 2012
Puanı
0
Silkroad'ın eski old school sistemine döneceği konusunda birşeyler duydum. Doğruluğu var mıdır acaba ? Bilen birileri aydınlatsın. Old School private aramaktanda kurtulmuş oluruz :pispis Haber ksro gündemindeymiş hmmm

Karar sizin :rbk:

Dostum bu sallamasyonları nerden duyuyorsunuz gerçekten merak ediyorum ben hiçbir oyunda geri dönük proje görmedim , zaten böyle birşey varsada 1 2 ay öncesinden joymax bilgilendirme yapar :)

Dostum bu sallamasyonları nerden duyuyorsunuz gerçekten merak ediyorum ben hiçbir oyunda geri dönük proje görmedim , zaten böyle birşey varsada 1 2 ay öncesinden joymax bilgilendirme yapar :)

Sallamasyonu ben mi yapıyorum acaba birşey gördüm doğruluğu var mı diye danışıyorum sorumlu ben değilim burda :zzz:

----------

Silkroad en eski fileslarından orjinal bir private yapsalar iyi olurdu ya yok mu öyle bişiler :lve:

Sallamasyonu ben mi yapıyorum acaba birşey gördüm doğruluğu var mı diye danışıyorum sorumlu ben değilim burda :zzz:

----------

Silkroad en eski fileslarından orjinal bir private yapsalar iyi olurdu ya yok mu öyle bişiler :lve:

Sen demedim kardeşim zaten nerden duyuyorsun dedim :)

# Hevesim söndü yahu sandım 60 caplere dönücez neyse kilit :beer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri