• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online - Avrupa Görevleri [Videolu Anlatım]

BurakYogun

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
31 May 2015
Puanı
384
maxigamebanner4.png

Selamun Aleyküm!
Arkadaşlar daha önce
Çin görevleri hakkında bir konu açtım ve hala güncel tutmaya çalışıyorum.
Sıra geldi Avrupa görevlerine.

Bu görevleri hazır yapıp sizlere sunmam oyunda yapamadığınız kısımlarda çok rahatlatacak sizi diye düşünüyorum.

İlk Görevimiz: Europe Tutorial (1&2)

maxayrac2.png

İkinci Görevimiz: Goods Suppliers Gift Level 1 (Europe)

maxayrac2.png

Üçüncü Görevimiz: Unstable Europe

maxayrac2.png

Dördüncü Görevimiz: Warm UP

maxayrac2.png

Beşinci Görevimiz: Elemental Root

maxayrac2.png

Altıncı Görevimiz: Elemental Root is Good Source of Protein

maxayrac2.png

Yedinci Görevimiz: Dusty Butt Marauder

maxayrac2.png

Sekizinci Görevimiz: Cursed Thieves!

maxayrac2.png

Dokuzuncu Görevimiz: Looking For an Owner

maxayrac2.png

Onuncu Görevimiz: Inventory Expansion 1 (Europe)

maxayrac2.png

On Birinci Görevimiz:
Violent and Noisy Things

maxayrac2.png

Görevleri yaptıkça konuyu güncelleyeceğim. Dediğim gibi amacım sadece sizlere hizmet etmek.
:pcorn

Son düzenleme:
Kolay gelsin.Görevler hiç sıkıcı gelmiyor mu ?

Videolara bir logo, amblem veya en azından giriş yada bitişine bir site adresi koysan daha iyi olur. Bu şekilde birileri çıkar videolarını emeklerini çalar kendi videoları gibi başka kanallarda yayınlarlar.

Videolara bir logo, amblem veya en azından giriş yada bitişine bir site adresi koysan daha iyi olur. Bu şekilde birileri çıkar videolarını emeklerini çalar kendi videoları gibi başka kanallarda yayınlarlar.

Abi site adresi koyarsam var kendi adıma bir domainim ama reklama girer bu kez buralarda yayımlama imkanım kısıtlanır. Ama videonun köşelerine silkroad logosu ekleyebilirim o verdiğin fikir hoş olur sağ ol. Ayrıca kanalım bir YouTube partnerine bağlı olduğu için Content ID itiraz etme özelliğim mevcut şu zamana kadar bir sıkıntı çıkmadı inşaALLAH da çıkmaz ama ne olur ne olmaz. Oyun içerisinde çekerken belirli isimleri kullanıyorum mesela SROTutorial yada SROTuturialE gibi bunları bu oyunda benden başka kullanan yok. (En azından çektiğim sunucuda rast gelmedim). Ama önerin için teşekkür ederim.

Global Silkroad sunucularına giriş yapamadığım için görevleri çekmeye Silkroad-R'de devam edeceğim arkadaşlar.

Violent and Noisy Things görevi eklenmiştir.

Geri