• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad online bitti propagandası.

nolimit65

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Eyl 2009
Puanı
34
Merhabalar arkadaşlar iyi ramazanlar dilerim iyi forumlar.
Şimdi değinmek istediğim konu şu olacaktır.
Silkroad online isimli oyunun 3-3.5 sene önce lisanslı bir şirketi olan Vietnam Silkroad'ın dosyaları çalındı.
Bu 3-3.5 sene bakıyorum hırsızlıkla alınan dosyalarla, oyun kuran kişilere bu işten para yiyen sitelere forumlara silkroad bitti diye çok yoğun bir kampanya güdüyorlar.
Silkroad artık oynanmaz eski keyfi yok diye.
Ama sonra bir bakıyorsun server açmışlar,serverı kapatmışlar silkroad halen açık ama silkroadı karalıyorlar.
Sonra diyorlar ki onlar şirket onlar çok büyük para kazanıyor,şöyle bahane böyle bahane.
Arkadaşım oyuncu haticeye bakmaz ki neticeye bakar.Senin oyunun kapandımı kapandı silkroad küçüldü ama halen 50-80k aktif kullanıcısı varmı var.
O zaman olay bitmiştir birader.
O şeyden iyi olmadığın sürece o şeyi eleştiremezsin.
Not:Bu yazdıklarım gerçekten meclis dışı genel şeylerdir kimse için yazmadım.
Kolay gelsin.

aynen arkadaşım 80 bin oyuncudan bahsediyoruz 10k bot olsa bile yeterli para b*k gibi dönüyor adamlar legend ler çıkarıyor ama adamlar kapatıcaklar diyor çok saçma en kısa zamanda dönmeyi düşünüyorum

aynen arkadaşım 80 bin oyuncudan bahsediyoruz 10k bot olsa bile yeterli para b*k gibi dönüyor adamlar legend ler çıkarıyor ama adamlar kapatıcaklar diyor çok saçma en kısa zamanda dönmeyi düşünüyorum

Benim oynadığım zamanlar 200 bin oyuncudan 300 bini bottu zaten :-[

Silkroad Online 2012-2013 arası ayaktaydı da şuanda bitmiş durumda afedersiniz ama oynayanlar serverlar çoluk çocuktan kurturdu diyorlar kendilerine hiç bakmıyorlar. Ya bizim server ve biz maldık +12 legend itemleri 100 e - 200 e satıyorduk ya da şimdikiler çok akıllı serverlara giriyorum semerkand da 1 kişi bile yok adamlar daha +12 legend silah 300 TL yok bir car var 3000 TL sen ne satıyorsun ya :D Kısacası silkroad da şuanda piyasayı bilmeyen , silkroad da aktif olmayan adamlar oynuyor. İstediğiniz servera da gireriz pwp alanları bomboş :D Bota koymak için de silkroad oynanmaz.

İsro bitti bosuna ayakta falan demeyin kale savasi videolarini izlerseniz anlarsiniz zerk scroll var 300 kisiden 290i berserk basip kosuyor legend set vs vs isro bitti artik herkes farkinda bunun

Discovery cihazımdan gönderildi

İsro bitti bosuna ayakta falan demeyin kale savasi videolarini izlerseniz anlarsiniz zerk scroll var 300 kisiden 290i berserk basip kosuyor legend set vs vs isro bitti artik herkes farkinda bunun

O bütün private serverlarında var sadece isroya özgü birşey değildir birader.
Ek olarak o savaş taktiği olarak kullanılır.

O bütün private serverlarında var sadece isroya özgü birşey değildir birader.
Ek olarak o savaş taktiği olarak kullanılır.
Adamda baska berserk sc var bildigimiz 95 gorevi degil event sc olarak dagitildi her saniye kullanilandan..

hiç katılmıyorum malesef yorumuna bende 70-80k playera güvenip tekrar başladım yaptığın tek şey botunu izlemek 1-2 yıl boyunca ve + basmak için bile cebinden para ödüyorsun botunu izlemek için para ödemekse zevk o zaman o kişilere silkroad bitmemiştir haklısın

Şu soruları ben sormak isterim.
İsrodan beklentileriniz nedir ?
İsro ya laf atıp şu güne kadar hiç private servera para verdiniz mi? Eğer bunun cevabı evet ise kapanıcak bir oyundan para yatırarak zevk almanın amacı nedir ?
İsro bitti diyelim pvp alanları boş diyelim peki ben 1 soru sormak isterim.
Siz bu oyunu pvp için mi oynuyorsunuz yoksa kale savaşı içinmi.
Siz bu oyunu elinizle kasarak son levela ölerek mi ulaşmak için oynuyorsunuz yoksa bot ile kendi kendine ulaştıktan sonra oyundan zevk almak mı istiyorsunuz?
Veya şöyle soruyum şu zamana kadar hiç kapanmayan 1 oyuna +basmak için para bile verilmesinden laf ediyorsunuz ama sjsro,mysro veya şu zamana kadar kapatılan bütün pvp serverlarından silk veya item aldınız mı ?
Eğer bu sorulara en içten duygularınızla cevap verirseniz olay çok açık ve netdir.
Pvp serverı silkroad'ın çakmasıdır.Sizler bir şeyin çakmasına mı laiksiniz yoksa o şeyin aslınamı.
Kendimizi kandırmayalım.

Yoksa şunu da sorayım ben zamanınızı öldürüp adeta bilgisayar başında robotlaşıp son levele ulaşıp zevkini almak mı kolay yoksa örnek verecek olursak orta rateli bir serverde en fazla 1 hafta uğraşıp zevkini almak mı kolay.
Isroda son levele ulaşmak için aylarca kasıp bir de o charın çalınması veya soyulması durumu var.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Yoksa şunu da sorayım ben zamanınızı öldürüp adeta bilgisayar başında robotlaşıp son levele ulaşıp zevkini almak mı kolay yoksa örnek verecek olursak orta rateli bir serverde en fazla 1 hafta uğraşıp zevkini almak mı kolay.
Isroda son levele ulaşmak için aylarca kasıp bir de o charın çalınması veya soyulması durumu var.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Sürekli kapanan serverlar da oynayacağına isro veya silkroad-r oyna daha iyi illede bilgisayar başında durup sürekli char kasacak halin yok ya yavaş olsun öz olsun ;) Isroda son levele kadar kasıp charın soyulma durumunu söylemişsin sanki pvp serverlar da bu yok iyi güldürdün :) şifreni başkalarıyla paylaşmazsan, düzenli olarak şifreni değiştirirsen hiç bir problem çıkmaz kanaatimce :)

Şu soruları ben sormak isterim.
İsrodan beklentileriniz nedir ?
İsro ya laf atıp şu güne kadar hiç private servera para verdiniz mi? Eğer bunun cevabı evet ise kapanıcak bir oyundan para yatırarak zevk almanın amacı nedir ?
İsro bitti diyelim pvp alanları boş diyelim peki ben 1 soru sormak isterim.
Siz bu oyunu pvp için mi oynuyorsunuz yoksa kale savaşı içinmi.
Siz bu oyunu elinizle kasarak son levela ölerek mi ulaşmak için oynuyorsunuz yoksa bot ile kendi kendine ulaştıktan sonra oyundan zevk almak mı istiyorsunuz?
Veya şöyle soruyum şu zamana kadar hiç kapanmayan 1 oyuna +basmak için para bile verilmesinden laf ediyorsunuz ama sjsro,mysro veya şu zamana kadar kapatılan bütün pvp serverlarından silk veya item aldınız mı ?
Eğer bu sorulara en içten duygularınızla cevap verirseniz olay çok açık ve netdir.
Pvp serverı silkroad'ın çakmasıdır.Sizler bir şeyin çakmasına mı laiksiniz yoksa o şeyin aslınamı.
Kendimizi kandırmayalım.

1-tek tek cevap vereyim olaya isro olarak bakma silkroad olarak bak tabiki pvp - kale savaşı ve en önemlilerinden birisi guild çekişmesi fakat 110 capin son zamanları itibariyle bu bitti
2-şu ana kadar hiç bir private serverine 10 liradan fazla vermedim 10 lirada pet parasıdır pet verilen serverlerde onuda vermedim.
3-sroda pvp alanı tamamen boş 2-3 kişi harici
4-bu soru çok saçma pvp içinmi oynuyorsunuz kale savaşı içinmi oyunu tamamen hepsi için oynuyorum
5-anlatılmak istenen botla oynanan değil öncedende botla oynuyorduk bu oyunu ancak pvp mizide yapardık.
6- yine tekrar söylüyorum sjsro mysro oynamadım o serverlar olduğu zaman isro oynuyordum
pvp server tamamen silkroadın çakmasıdır ama daha zevklidir isronun hiç bir zevki yoktur şuanda oynayan adamların tek sebebide kendimden bilirim o kadar para yatırdık emeklerimiz boşa gitmesin diyedir

Şöyle düşünün yıllarca silkroad oynadım elime ne geçti ? Zamanında bütün serverlar 3500 / 3500 , tamam botlar vardı ama hotan kale savaşta full olduğu için giremeyenleri bile hatırlıyorumki hotan kale bu kaç kişilik şeyi var sonra jangan - bandit kale , bana göre şimdi playstation -xbox devri onlarla oynayabilecek hiçbir oyunun zevkini veremez silkroad

Aslında bende isro bitti , bundan sonra oynanmaz diye düşünüyordum . Bende private server'larda oynuyordum ama bıktım artık bu private server saçmalığından . Yok coin sistemi , yok free silk yok bilmem ne saçma saçma bir sürü şey var . Private server'ların amacı saptırıldı iyice . Amaç eski Silkroad'ı hatırlamaktı fakat kim yapıyor bunu ? Hiç kimse . En mantıklısı silkroad oynanıcaksa , İsro'ya dönmek olur ve maxigame'de bir çok kişide orion server'ında başlıyor tekrardan . Bunlardan biri de benim . 2-3 gündür Silkroad'a girip baktım gözlemledim hala oynamaya değer bir Silkroad var .

Aslında bende isro bitti , bundan sonra oynanmaz diye düşünüyordum . Bende private server'larda oynuyordum ama bıktım artık bu private server saçmalığından . Yok coin sistemi , yok free silk yok bilmem ne saçma saçma bir sürü şey var . Private server'ların amacı saptırıldı iyice . Amaç eski Silkroad'ı hatırlamaktı fakat kim yapıyor bunu ? Hiç kimse . En mantıklısı silkroad oynanıcaksa , İsro'ya dönmek olur ve maxigame'de bir çok kişide orion server'ında başlıyor tekrardan . Bunlardan biri de benim . 2-3 gündür Silkroad'a girip baktım gözlemledim hala oynamaya değer bir Silkroad var .

+110 'da oynamaya değer silkroadı göremezsin çünkü her şey paraya dayalı olacak.

Centaurusta herturlu ve her butceye uygun char var 120 level :)

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

valla girdim baktım oyuna uzun bir aradan sonra dün gece premium plus devil + toplayıcı pet gibi bir sürü şey veriliyor yanında reverse vb. de cabası bence hala oynayan bir kitle var çok büyük düşüşler olsa da oynanabilir yine de :)

Silkroad kendi kendini bitirdi ne zamanki event ile power item dahıttılar oyunun suyu çıktı

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri