• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online BMS Edit [3D Blender ]

trnax1905

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2015
Puanı
14
Merhaba Arkadaşlar

Bugün Sizlere Nasıl Bir İtem Editlenir Türkçe Bir Şekilde Anlatımını Paylaşıcağım

Facebook

Gerekli Programlar

Captain America Shield Dosyaları

Video Watch

Umarım İşinize Yarar Herkese İyi Forumlar
:shd:ent:shm::shm:
oZ9Grq.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
7bykma.jpg

Sorunum nedir ben anlamadım.
Not:Ben bi sw den 12 dg lerin modellerini aldım 11dg ye replace yaptım (değiştirdim) ama böyle oldu (ddj,dmt,dds lerini attım baçka bişi varmıydı acaba bilmiyorum) sorunum nedir yardım edermisiniz.

ona laf yokta bunu nasıl anlatsam bilemiyorum cuma vaazını ajdarın yapması gibi resimdeki kaptan abd kalkanı ile silkroad arasında nasıl bir bağlantı kurulabilir

ona laf yokta bunu nasıl anlatsam bilemiyorum cuma vaazını ajdarın yapması gibi resimdeki kaptan abd kalkanı ile silkroad arasında nasıl bir bağlantı kurulabilir

İşte sorunda burada kardeşim işte insanlar zevkine göre her şeyi yapıyor.. Ne yapalım dosyanın telif haklarının sahibi ortalığı temizlemez ise bu dosyalardan ben mi temizleyeceğim.. :D

7bykma.jpg

Not:Ben bi sw den 12 dg lerin modellerini aldım 11dg ye replace yaptım (değiştirdim) ama böyle oldu (ddj,dmt,dds lerini attım baçka bişi varmıydı acaba bilmiyorum) sorunum nedir yardım edermisiniz.

Bu sorun Modelden kaynaklandıgını sanmıyorum .bms .bsr sini alldın mı peki ?

----------

:up: güzel paylaşım
Teşekür Ederim İşinizze Yaradıysa ne mutlu bana :)

----------

Görüşünü Bildirdiğin İçin Teşekür Ederim :) Herkes Sevicek die bi kaide yok bide neden Captain amerika oldugunu söliyim daha basit bi çalışma oldu bana
kısa ve öz lazımdı şuan bunun üstünde uğraşyorum ekliyim ppaylaşıcam umarım beğenirsiniz :)
aDgd62.jpg

----------

İşinize Yaradıysa ne mutlu bana ben teşekür ederim :)

7bykma.jpg

SORUNUN KARDEŞİM BLENDERDE DDS'lik birşey oluştururken onu boyuyo [MENTION=281876]trnax1905[/MENTION] fakat sen onu öyle okutmussun onu boyayıp dene :)

zevkler renkler tartışılmaz arkadaşlar abd kalkanı onun zevkidir yada onu yapmak yada paylaşmak işine gelmiştir onu yapmıştır siz onu burda kötülüyemezsiniz fakat burda [MENTION=281876]trnax1905[/MENTION] 'ın yaptığı anlatım hatalı yada yanlış olsa tabikide konuşma hakkı düşer fakat başarılı bir çalışma yapmış emeğe sağlık teşekkür edip geçmek düşer bize
~İnsanlar asla memnun kalmaz orasıda doğru [yanlış anlamayın size değil bu kardeşlerim bi gerçek ] :)

7bykma.jpg

Problemin Çözümü İçin ilahı Çektiğin Oyundan " Data/Prim/Mtr/ItemOption " Klasörünüde Çekersen Problemin Ortadan Kalkıcaktır

Geri