• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Görüntü Sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maximien
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Maximien

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Nis 2016
Puanı
0
Öncelikle herkese merhaba,beyler uzun zamandır çektiğim bi sıkıntı var.Silkroad online konusunda bir sıkıntı var ve çözümleyemedim malesef.Gerek normal sro olsun gerekse pvp serverlarınkinde hepsinde aynı sıkıntıyı yaşıyorum.En başta launcher'a tıklayınca çalışmayı durdurdu hatası alıyordum onu hallettim fakat şimdiyse oyuna girince görüntü doğru düzgün gelmiyor.

6PpoJk.png

Bu şekilde oluyor görüntü,oyuna girincede aynı şekilde olmaya devam ediyor.Sorunu nasıl halledebilirim yardım edermisiniz

Emin değilim, Media.pk2 sorunlu olabilir. Map.pk2 'de olabilir. Denemediysen, dosyaları tekrar indirip dersemisin ?

Sorunu çözdüm.Yaşayacak arkadaşlar olursada yazayım buraya belki onlarında işine yarar.Oyunu indirmeden önce windows defenderdan korumayı kapatıp indirmeleri gerek,virüs programı kapalı olsa dahi windows defender genede izin vermiyor ve sorun çıkarıyor..

Sorunu çözdüm.Yaşayacak arkadaşlar olursada yazayım buraya belki onlarında işine yarar.Oyunu indirmeden önce windows defenderdan korumayı kapatıp indirmeleri gerek,virüs programı kapalı olsa dahi windows defender genede izin vermiyor ve sorun çıkarıyor..

Windows defendera bir uygulamanın veya özelliğin güvenlik duvarından geçmesine izin vere tıklayarak clienti ekleyebilirsiniz oraya. Bende de açılıp kapanıyordu intro devam ederken client kapanıyordu yaptım bir kaç gündür bir şey yok.

Geri