• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online (ISRO) VIP Üyelik hakk.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sytgkdmr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sytgkdmr

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2012
Puanı
31
Silkroad resmi websitesinde şöyle bi duyuru yapılmış.
İngiliççesi olan arkadaşlar tam olarak ne demek istemişler açıklayabilir mi?

[TABLE="class: m_news, width: 515, align: center"]
[TR]
[TD="class: line"][TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="class: title b"]
icon_information.gif
VIP Membership service[/TD]
[TD="class: date, align: center"]Jan 07, 2016
board_minus.gif
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="class: text1"]Hello, this is Silkroad Online.

In return for your constant support, we are going to start VIP membership service.

VIP Membership will be applied in Silkroad Online from Jan. 12th, 2016.

We would like to ask for your kind and constant affection.

You can check what it VIP Membership from

http://silkroadcp.joymax.com/itemmall/itemBuyGame/VipInfo.htm[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
vip_info.png

Aldığın silke göre server da rank olacak sanırım anladığım kadarıyla. Dereceye girenlere özel skill buff defans attack gibi özellikler gelecek PVPİSRO ya doğru mu gidiyoruz. Yakında item satışı mı olur globalden GM yardım ediyor diyen mi çıkar hiç şaşırmam.

iyice cılkını çıkarttılar hep mi yanlış yoldan giderler anlamıyorum :) tek iyi yanı silk harcaması artacak serverde proof fiyatları düşecektir diye umut ediyorum

1 ve 3 aylık periyotlarda onların belirlediği miktarlarda silk harcadıysanız harcadığınız silk miktarına göre sizi derecelendiriyorlar ve derecenize göre buff alıyorsunuz.

Joymax'ı hala pes etmediği için ve akıllıca hamleler yaptığı için tebrik ediyorum doğrusu. Bunlar bize saçma gelebilir fakat bu etkinliğin üzerinden çok kişi harcama yapacak ve Joymax'a kazandıracak. Ticaret böyle olur işte. :)

Joymax'ı hala pes etmediği için ve akıllıca hamleler yaptığı için tebrik ediyorum doğrusu. Bunlar bize saçma gelebilir fakat bu etkinliğin üzerinden çok kişi harcama yapacak ve Joymax'a kazandıracak. Ticaret böyle olur işte. :)

Parası olmayan oyundan soğuyup oyunu bırakacak, rekabet azalacak ve serverlar eski haline oranla daha hızlı boşalacak ve oyunda bitecek bana göre :cya

Ek olarak belirtiyim arkadaşlar oyun içi botu kullanmaya da hak kazanacaksınız bu derecelendirme sayesinde :D ( oyun içi bot joymax tarafından kodlanmış herhangi birşey indirmeden oyunda bir tuşa basarak açılıyor oyun eklentisi olarak)

Güzelmiş bayada seri :D

Yeni birşey değil aslında oyun içi bot,2 yıl önce ksro mediasının içine eklenmişti joymax tarafından test amaçlı ama 2016da görmek nasipmiş :) Şuanda elinde isro dosyaları olan bir grup oyun içi botu geliştirmeye çalışıyor daha sonra isro dosyaları ile açılmış bir private serverda hep beraber deneme fırsatımız olacak bu özelliği :D

Son çırpınışların g*ymax. Sen bizim elimizden o 70-80 cap heyecanını aldın ya umarım en yakın zamanda batarsın .

Arkadaşlar sabredin 2-3 seneye silkroadı joymaxtan satın almayı düşünüyorum.Oyunda hiçbir geliştirme yapılmıyor çağımız oyunlarından gittikçe geride kalıyor bu gidişle kapanması çok uzak değil.Oyunu satın alıp Türk programcılarla geliştirip piyasaya süreceğim.

Arkadaşlar sabredin 2-3 seneye silkroadı joymaxtan satın almayı düşünüyorum.Oyunda hiçbir geliştirme yapılmıyor çağımız oyunlarından gittikçe geride kalıyor bu gidişle kapanması çok uzak değil.Oyunu satın alıp Türk programcılarla geliştirip piyasaya süreceğim.
Ortalama dosyalar hakkında fiyat tahminin nedir?
Bunu bende düşündüm ama fiyatı bilmediğim için hesap kitap yapamadım yani 300-400 se hallederiz de daha fazlaysa bakmak lazım

Ortalama dosyalar hakkında fiyat tahminin nedir?
Bunu bende düşündüm ama fiyatı bilmediğim için hesap kitap yapamadım yani 300-400 se hallederiz de daha fazlaysa bakmak lazım

2-3 milyonu bulur diye tahmin ediyorum ama yüzeysel bir tahmin benim de çok bilgim yok.Fiyat başka alıcı çıkıp çıkmamasına göre değişir diye düşünüyorum

Joymax borsada bulunuyormuş.Hisse senetleri son 4-5 yılın en düşük seviyesinde neredeyse dip yapmış durumda buradan şirketin mali durumunun pek parlak olmadığını anlıyoruz.Kaç yıldır hiçbirşey ürettikleri de yok zaten

Bu Joymaxı boşuna gözümüzde büyütmüşüz bilançolarını buldum 2010 yılında total cash 78.000 yazıyor 2014'de ise 24.000 yazıyor en iyi ihtimalle dolar.Yani şirketin yıllık cirosu en iyi ihtimalle 100 bin tl

O zaman dediğin gibi fiyatta o kadar yüksek olmaz, verilecek teklife göre değerlendirme yapıp kabul edilecektir. Ayrıca yine belli oranda kar oranı verilip düşük fiyat anlaşılabilir diye tahmin ediyorum. Bilgilendirme için sağ ol. :)

Geri