• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Kayıt Olmak (Yeni Sistem)

Red DeviLs

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
104

apbvvl.png

Merhaba arkadaşlar. Dünki update'de www.joymax.com'da değişti.
Şimdi sizlere yeni sistemde kayıt olmayı ( üyelik almayı ) göstereceğim.

Free Sign Up'a tıklıyoruz
hwbr15.jpg

ID yazıyoruz
Şifre yazıyoruz
Şifre yazıyoruz
Msn adresimizi yazıyoruz
wb3mrn.jpg

Erkek veya Kız'ı seçiyoruz
İsim , Soyisim yazıyoruz
Takma isim yazıyoruz
Doğum tarihimizi yazıyoruz
Sözleşmeyi kabul ediyoruz ( Minik kutucuğa tıklıyoruz )
Sign Up'a tıklıyoruz
sbrmmd.jpg

Başarılı bir şekilde kayıt olduk. İyi oyunlar.

2hy7fr.jpg
[/URL]​

Son düzenleme:
ELine Sağlik Güzel anlatim olmuş.

Şimdi biz şifre değiştirirken gizli soru soruyor ya onu nerde yazdık ben kayıt oldum ama hiç gizli soru fln yazmadım nasıl sifre değistirioruz yardımcı olursan sevinirim:)

Şimdi biz şifre değiştirirken gizli soru soruyor ya onu nerde yazdık ben kayıt oldum ama hiç gizli soru fln yazmadım nasıl sifre değistirioruz yardımcı olursan sevinirim:)

Gizli soru sistemi kalktı. Joymax hotmail ile ortak iş yapıyor sanırım :) . Artık şifre değiştirmek için adresinize gelen güvenlik kodu lazım.

Resimler kaybolmuş güncelleniyor

----------

Resimler güncellendi

silkroad onlineye kayıt olamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Geri