• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad online mobile U1 Game hesap sorunu acilll

Aktiflik
K.Tarihi
12 Kas 2021
Puanı
0
Merhaba. Öncelikle durumun vahim olduğunu belirtmek istiyorum. Silkroad online mobile u1 game ( Güvenilir) olarak hesap oluşturdum ve yüklü miktarda yükleme yaptım. Apple kimliği ile oluşturduğum u1 game hesap işe Android telefondan giriş yapamıyorum. Android telefona girdiğim u 1 hesabı ile yeni çara giriş yapıyor. Durumu yetkili kişilere mail yoluyla bildirdim. Benden recharge fotosu diye bir şey istiyorlar ne olduğunu soruyorum cevap vermiyorlar. Lütfen bilgili birisi yardımcı olabilir mi emeklerim boşa gidiyor. Sıralamadayım şu an oyunda ama geri düşüyorum boş yere!!!!

Geri