• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Server Durumu

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
Beyler silkroad online ne olmuş böyle 3 saatir girmeye çalışıyorum giremiyorum :)

ama eskiler unutulmaz ya enter tuşunun üstüne bardak bırakırdım :D

valla aynı sorun bendede var kaç zamandır ugraşiyorum girmek için dün öglen 12 den beri . pre çektim bide onuda kırdıramadım intten alınca direk kırılıyo diye tahmin etmiştim :D . hala bekliyoruz bakalım girmek için :alkis

CMD > "winver" yazarmısın ? Yapım numarası nedir ? Bunun nedeni sanırım kullanıcı hesabında sorun var. Yazma yetkisi mi verilmiyor, okuma mı bilemem. Sisteme tamamen yönetici izni vererek denemek lazım, bilemiyorum.

serverlar tam olarak ne zaman boşalır arkadaşlar :D oyunun doluluğu yüzünden gold bile çekemiyorum ya :D :(

CMD > "winver" yazarmısın ? Yapım numarası nedir ? Bunun nedeni sanırım kullanıcı hesabında sorun var. Yazma yetkisi mi verilmiyor, okuma mı bilemem. Sisteme tamamen yönetici izni vererek denemek lazım, bilemiyorum.

furkan seni seviyorum ya herşeyi programa döküyon bir ara facebook ekle senle iş yaparız :)

Geri