• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Serverlar Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Aseramy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Aseramy

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Ocak 2015
Puanı
0
Silkroad'ı 5-6 sene önce oynuyordum. Hatırlarım oyun okadar kalabalıktıki oyuna girebilmek için sabah ezanında uyanırdım :) Ama sonunda bu böyle olmaz deyip 30 levelde bırakmıştım. Hevesim kursağımda kaldı.. Şimdilerde tekrar oynayayım dedim arkadaş serverlar korede, aşırı lag var dedi. Bu yüzden indirmeyi durdum. Ama ben vazgeçmek istemiyorum sağda soldada oynayan gördüm. Hadi bunları geçtim rev6 dan server durumuna baktım. Yine çok oyuncu var bu oyuncuların içinden elbet avrupadan bağlanan oyuncular vardır diye düşünüyorum.Bir yöntemi varmı bu lagı ortadan nasıl kaldıracağımıza dair ? Yoksa oynayanlar nasıl oynuyor ?
Dipnot: Ha birde birkaç kişiye daha danıştım bu konu hakkında bazıları lag var diyo bazıları yok diyo bazıları avrupa tabanlı serverdaysan yok diyo. Öyle bi sunucu mu var ? Hepsi korede değil mi ? Açıklık getirirseniz tüm bu sorulara sevinirim

Geri