• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Site Üzerinden Char Kontrolü Yapma

DarkLight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
116

maxigamelogo.png

Bu rehberde karaktere oyundan girmeden üyelikle hangi serverda, hangi charların olduğuna bakmak için Joymax sitesinden nasıl yararlanır bunu açıklıycam. Daha önce bu rehber , forumda mevcuttu ama şuan olmadığı için açma gereği duydum.

Başlıyoruz..

[BILGI]

1-) İlk Olarak Silkroad Sitesine Giriş Yapıyoruz.

2) Siteye Girdikten Sonra Kontrol Edeceğimiz Üyelikle Giriş Yapıyoruz.

30jnqdk.png

3) Resimde Gösterilen Yerde Forum'a Tıklıyoruz.

33oscpv.png

4) Açılan Sayfada Resimde Gösterilen Yerde Karakterin İsmini Değiştirin'e Tıklıyoruz.

w7n28x.png

5) Son Olarak Yeni Bir İnternet Sayfası Açılıyor ve Bu Sayfada Aşağıdaki Resimdeki Gibi Liste Bulunmakta. Sol Taraftan Server'ı Seçip Sağ Tarafta Hangi Charların Olduğunu Görebilirsiniz.

NOT : Kesinlikle Change ' e Tıklamayın. 24 Saat Block Yersiniz.

vzftdz.png

[/BILGI]​

Konu Hakkında Sorularınızı Sorabilirsiniz.

İyi Forumlar..

Güzel anlatim Bilmiyenler için iyi olucakdir.:)

Geri