• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Sunucular Tekrar Birleşiyor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TheGlory
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
az önce isroda bi çarıma gireyim dedim serverlerde inanılmaz bir lag var oynanmıyor ki isro bitmiş zaten hep böyle böyle birleştircekler en sonunda oyun kapatılıcak

Sunucu birleşiminin 2.bölümü olan konuyu açtım,onay bekliyor.Onaylandığında orayada bakarsınız 21 server 10 server'e düşüyor :)

Sunucu birleşiminin 2.bölümü olan konuyu açtım,onay bekliyor.Onaylandığında orayada bakarsınız 21 server 10 server'e düşüyor :)
vay be çocukluğum geçti bu oyunda başladığımda greece(new) populate idi. :) ne günlerdi be ne çabuk geçmiş 9 yıl.
Ha bu arada isro bitiyor ama Silkroad-R güzel gerçekten başlamak isteyenler buna başlasın.

----------

anlışılan hala joymax para kazanmanın peşinde.Adamlar zaten uzatmalara oynuyorlar.Akıllarında 10 servere düşürüp 3000 kişilik serverlerde millete pre aldırcaklar

Vay silkroad oynayanların haline diyebiliriz.

Sparta(new) özledik be aç gözlü olmanin cezasini cekiyorlar birlestirin bakim nereye kadar.

Alp(New) vardı benım zamanımda şımdı onu görünce duygulanıyorum herkes güçlendıkçe oyun çekilmez hal alıyor belkı bi server açsalar orda rekabet artar

Orion ve Vela servarlarında char lazım kullanmayan arkadaslarımdan rica ediyorum ıd pw ve ikincil sifrelerini ozelden yollasınlar tesekkurler

Kaç yıl oldu bilmiyorum bu oyunu bırakalı. Ama görüyorum ki, boş olan serverları doldurmak için böyle bir işe girişmişler. Hatırlıyorum, Persia'da başlayıp Apollo'da tamamlamıştım en son. Çok güzel günlerdi(ağlayacağım şimdi) Arada bir oynayan arkadaşlarımı görüyorum, ama bir türlü Private server'ı tutturamadım. Onlar da artık sadece oyunu oyun için değil, ticarete çevirmiş durumdalar. Umarım bu sefer bu işe yarar, server problemi veya lag problemi çoğalacaktır haliyle. Rekabet artacaktır. Umarım güzel şeyler olur. (private server öneriniz varsa alayım, ofisteyken canım sıkılıyor hep)

Orion ve Vela servarlarında char lazım kullanmayan arkadaslarımdan rica ediyorum ıd pw ve ikincil sifrelerini ozelden yollasınlar tesekkurler

Hop dedik bende orion dayım :D

Geri